Pub Summit opět v Praze, tentokrát jako warm-up party Startup Summitu

Zahřívací večírek před vypuknutím letošního Startup Summitu bude speciální. Akce je totiž součástí série mezinárodních setkání Pub Summit, která letos ve více než 100 městech světa pořádají organizátoři prestižního Web Summitu. Na místě tak kromě účastníků naší pražské konference potkáte i vyslance té dublinské.

Už loni proběhlo pod hlavičkou Pub Summitu 50 setkání “pouze pro zvané”, a to včetně velmi úspěšného pražského. Řada lidí si z nich kromě nových kontaktů odnesla i osobní pozvání na akce typu F.ounders nebo Web Summit a letos se vše rozjíždí ještě v globálnějším měřítku.

Pražský Pub Summit proběhne ve čtvrtek 20. června od 18:15 a budeme pro sebe mít příjemný networkingový prostor roOm na adrese V Jámě 12, hned za rohem od Lucerny, kde se bude konat páteční Startup Summit. O pití zdarma pro účastníky akce se postará exkluzivní partner Samepage.io.

Počet míst na akci je tradičně omezen, takže nepropásněte svojí šanci na stylové zahájení Startup Summitu a nasbírání prvních užitečných kontaktů. Budete si tu moci vyzvednout také svůj badge na konferenci, abyste se v pátek ráno elegantně a s přezíravým úsměvem mohli vyhnout návalu u registrace. Při registraci také nezapomeňte pozvat až tři své přátele či kolegy, kteří by podle vás na akci neměli chybět.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Robin Raszka z TechStars: Jak nám napsal Steve

Už podruhé se pro Tyinternety rozepsal Robin Raszka, který se právě vyhřívá v epicentru žhavé newyorské startup scény. V rámci TechStars se neustále děje spousta pozoruhodných věcí kolem americko-česko-venezuelského startupu Piictu a i tentokrát je to čtení, které stojí za to.
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: BookFan

Specializované sociální sítě jsou i přes rozmach těch všeobecných, jako je Facebook nebo Twitter, stále poměrně neprobádanou oblastí a neexistuje mnoho úspěšných vzorů. Jedním z nich se chce stát slovensko-český projekt BookFan, který právě s podporou investorů plánuje expanzi do okolních zemí.