První letošní StartupCamp: J.R. Smith s Lenkou Kučerovou v nových rolích

Po měsíční pauze proběhne čtrnáctý Startupcamp už tuto neděli. V tradiční čas a na tradičním místě. V neděli od šesti v pražském Fusion baru v Panské ulici.

Jako hlavní řečník čtrnáctého StartupCampu se v nové roli ukáže bývalý šéf AVG J.R. Smith. Ten totiž momentálně, potom co dovedl jednu z největších světových bezpečnostních firem na burzu, hledá cesty, jak něco vrátit českému IT ekosystému. Využívá k tomu své kontakty a znalosti ze Silicon Valley a v podstatě z celého světa. Kdo krátkovlasého investorského elegána ještě nikdy nepotkal, nabízíme malou ochutnávku z našeho sklepa.

Vlastní krátkou prezentaci si připravila i Lenka Kučerová, která se ke konci loňského roku přesunula ze StartupYardu do konkurenční Wayry. Drby a novinky z nejmladšího pražského akcelerátoru tak můžete vytáhnout právě z ní. Bude jistě ráda. Pro připomenutí ještě přidáváme náš první videorozhovor s tuzemskou startupovou divou.


Tím to ale nekončí. Ani tentokrát samozřejmě nepřijdete o pivko zadarmo a pitche několika nadějných startupů. Takže jenom krátká rekapitulace – v neděli 26. ledna od šesti v baru hotelu Fusion se na vás těšíme.


Zvětšit mapu

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Futurelytics

Prestižní startupový Seedcamp vyhrála v historii pouze jedna česká společnost. Ta společnost se jmenuje Futurelytics a důvěru mentorů a investorů Seedcampu vybojovala teprve před pár týdny v Budapešti. Protože o ní ale poslední dobou bylo i jinak docela dost slyšet, rozhodli jsme se, že je nejvyšší čas podívat se na ni zblízka.