První letošní Pioneers Unplugged budou o obchodu a pirátech

Jak vybudovat dvě firmy s miliardovými obraty a nezbláznit se, bude v TechSquare vyprávět Eduard Míka a zdaleka nebude sám, který vystoupí na prvním pražským sezení pod vlajkou Pioneers.

Míka ale nebude sám, který svým příběhem může inspirovat nebo alespoň postrčit k nové životní cestě. “Co si třeba poslechnout něco o tom, jak mladý chlapec uprostřed Evropy vymyslel systém, kterým se dá simulovat chování pirátů na moři,” uvádí Pioneers ambasadorka Petra Hubačová dalšího z řečníků akce – Ondřeje Vaňka z Blindspot Solutions.

Akce se rozjede příští čtvrtek, 23. ledna od šesti večer ve smíchovském TechSquare. Lístky si můžete koupit už teď. V rámci akce proběhne i soutěž o dva lístky na letošní ročník Pioneers.

A protože TechSquare není úplně v centru, můžete cestu na akci pojmout třeba jako běžecký trénink. Třetím řečníkem do party bude totiž Jan Klodner z brněnského Spotee, díky němuž se z nudného běhání ve fitku stala příjemná zábava.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nápad roku: Podniká 14 procent studentů, 40 procent to plánuje

Podle aktuálního březnového průzkumu uskutečněného při zahájení soutěže Vodafone Nápad roku 2013 si dnes nějakým způsobem přivydělává přes 77 procent vysokoškolských studentů. Nejčastější formou je brigáda či zaměstnání, 14 procent studentů při škole podniká. Po škole by jich však chtělo podnikat třikrát více.