Proposable: Budoucnost vašich obchodních návrhů

Startup Proposable je zaměřený na důležitou a o to citlivější oblast jakéhokoliv obchodu, obchodní návrhy. Svým zákazníkům nabízí v praktickém balení systém tvorby, prezentace a měření účinnosti obchodních návrhů, to vše za rozumnou cenu.

Asi nejzajímavější jsou funkce, které Proposable nabízí k vyhodnocování účinnosti obchodních návrhů. K těm se ale dostaneme později.

Prvním krokem bude samozřejmě vždy tvorba obchodního návrhu. K tomu Proposable nabízí celou škálu nástrojů, jak jednoduché nástroje typu plug and play, tak i složitější nástroje pro technicky zdatnější jedince. Vložit můžete i interaktivní prvky jako třeba video, kombinace všech možností potom zaručuje, že budete mít dostatečný prostor k vytvoření návrhu podle vašich představ, osobitého, originálního a na míru potřebám vaší organizace.

Zobrazování z aplikace přináší výhody

Velkou výhodou aplikace oproti běžnému způsobu doručování je systém prezentace. Místo celého návrhu je totiž odesláno pouze upozornění na něj, a návrh samotný je zobrazován přímo z aplikace. Z toho plyne celá řada výhod. Za prvé, adresáti mají možnost návrh komentovat, čímž získáváte okamžitou zpětnou vazbu. Na rozdíl od návrhu odeslaného emailem přitom na základě této zpětné vazby máte možnost úpravy, takže dalším návštěvníkům se již zobrazí vylepšená verze.

Druhou nespornou výhodou je fakt, že zobrazování přímo ze systému přináší možnosti měření aktivity návštěvníků. Nejen, že vidíte celkový počet shlednutí, počty komentářů, či čas strávený jednotlivými návštěvníky nad vaším návrhem. Systém dokonce produkuje notifikace, takže víte, pokud si zrovna někdo váš návrh prohlíží a kolik takových návštěvníků je.

Všechny tyto nástroje by vám při efektivním využití měly pomoci oslovit více zákazníků, a tak ve výsledku zvýšit prodeje. Aby se aplikace vyplatila, nemusí její efekt být až tak dramatický. Za cenu 19 až 79 dolarů měsíčně (podle počtu uživatelů a velikosti požadovaného úložiště dat) by její přínosy měly snadno překročit náklady.

Via TheNextWeb

Total
0
Shares
Další články