Projekt StartupJobs získal finanční podporu podnikatelů z Mitonu

“Pokud se StartupJobs podaří zachránit jen jednu mladou duši od standardní korporátní kariéry, stojí to za to,” píší internetoví cirkusáci ze skupiny Miton v krátkém oznámení, kde potvrzují podporu mladému projektu usnadňujícímu hledání práce ve startupech.

V tomhle případě za vše mluví vyjádření, které společnost uvedla na svém webu:

“Do nápadu StartupJobs jsme se zamilovali na první pohled. Vytvořením přehledu startupů společně s nabízenými pozicemi vzniká unikátní seznam on-line projektů, které rostou a jsou stále hladové po nových talentech.

Jsme přesvědčeni, že malý tým a jasný záměr jsou nejlepším prostředím pro vytvoření pracovních návyků, vlastní efektivity a samostatnosti. To je místo, kde se naučíte myslet za sebe, kde můžete něco ovlivnit a kde je výsledek opravdu vidět.

Pokud se StartupJobs podaří zachránit jen jednu mladou duši od standardní korporátní kariéry, stojí to za to.

Filip se svým týmem dokázal s minimálními prostředky vybudovat funkční službu, ověřit model a má jasnou vizi, kam se službou dál. Příkladem je nová verze obsahující testy, pomocí kterých si může každý otestovat své schopnosti.

Takový startup, který pomáhá startupům, jsme prostě museli finančně podpořit.

Nezapomeňte tedy přidat svůj startup a jaký talent hledáte a pojďme vytvořit dostatek příležitostí pro všechny odvážné, kteří chtějí zhřešit proti korporátní poslušnosti.”

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Video: České a slovenské startupy na Startup Summitu

Přesně po týdnu od první velké česko-slovenské konference věnované startupům přinášíme celý obsah i ve formě videa (samozřejmě kromě networkingu a raději i afterparty). Některé pitche ze startupové přehlídky na diváky rozhodně zapůsobily, takže jejich záznam jistě uvítají i ti, kdo na samotné konferenci chyběli.