Proč byste měli zvážit účast na WebExpo Startup Camp

Už jen do konce tohoto týdne se lze přihlašovat na týdenní inovativní Startup Camp. A protože ještě několik míst zbývá, stále se nabízí možnost strávit jeden letní týden prací na projektech podle metodologie lean startup ve společnosti dalších startupistů a řady mentorů. A kdo chce, může podle organizátorů zaskočit i jen “na čumendu”.

WebExpo Startup Camp staví na lean startup programu a mentorech, kteří budou účastníkům pomáhat a ukazovat danou problematiku přímo na vyvíjených produktech. Liší se od programů zaměřených na product development tím, že nejde ani tak o samotný naprogramovaný kód, jako právě o ověření business modelu a validaci hypotéz – typicky problémů zákazníků,” popisuje Jan Veselý.

Program je určen na jedné straně pro startupisty, tedy programátory, markeťáky a designery, kteří chtějí něco nového dělat a něco se naučit, na straně druhé pak i pro andělské investory, kteří přinášejí nápady, které chtějí ověřit. Výměnou za to financují většinu nákladů na celou akci. Mezi mentory jsou Honza Král, Juraj Michálek, Petr Douša, Adam Hrubý, Lukas Fittl, Lukáš Plíhal, Jeanne Trojan a Lucie Appeltauerová. Anděly zastupuje Honza Všianský, Zbyněk Meloun a Rado Igliar.

Účast je zdarma, zájemci si zaplatí pouze ubytování a jídlo. WebExpo Startup Camp proběhne od 22. do 31. srpna v Trhovém Štěpánově a podrobnější informace si můžete stáhnout v PDF nebo je najdete na webu akce, kde se také můžete rovnou registrovat.

Je též možné přijet na jednodenní až dvoudenní návštěvu akce, kdy se předpokládá aktivní účast, především poskytování zpětné vazby a další pomoc týmům. V takovém případě je nejlepší domluvit se s organizátory na vhodný den. Jestli vás lákají startupy, chcete získat praktické zkušenosti, zjistit víc o metodice lean startup a objevit nový způsobit práce, případně poznat podobně naladěné lidi a zažít intenzivní týmovou spolupráci, měli byste tuhle akci zvážit.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Bonami, Designeros, Nenalezena.cz. Videa z pátého Startupcampu

Rekordní návštěvnost a několik zajímavých témat přinesl v pořadí už pátý Startupcamp Praha, nejlepší příležitost jak jednou do měsíce zajít na pivo se zajímavými lidmi. Díky přednáškám na téma Bonami a Designeros se velká část večera točila kolem moderního designu a pitche pak představily mimo jiné zajímavý způsob, jak využít chybové stránky 404 na svém webu pro dobrou věc.