Přihlášky do brněnského StarCube končí v neděli. Ještě je šance

Už přes padesát startupů se přihlásilo do nového ročníku StarCube. V brněnském Jihomoravském inovačním centru mění směřování svého akceleračního programu a od letoška se chtějí soustředit hlavně na hardware.

Spojené státy, Ukrajina, Itálie, Británie nebo Indie. Exotika středoevropského akcelerátoru na jihu Moravy začíná přitahovat startupy z celého světa. Úspěšné projekty čekají opět tři měsíce workshopů, přednášek a konzultací s úspěšnými podnikateli a odborníky z praxe.

Program odstartuje v únoru a vyvrcholí závěrečnou soutěží na StarCube show v květnu příštího roku. Hlásit se můžete do 12. ledna 2014 na stránkách akcelerátoru.

Brňáci loni zkusili i kratší formát StarCube Lite, který fuguje v podstatě jako přípravka, v níž se startupy naučí otestovat trh a ujistí se, že jejich projekt je životaschopný. “Z prvního ročníku StarCube Lite se nám přihlásily projekty Homelift a CamCon,” říká mluvčí JIC Helena Továrková.

Na uvítanou do nového roku dali v Brně dokupy i infografikou se zlomovými momenty čtyřleté historie nejstaršího tuzemského akcelerátoru.

starcube

Total
0
Shares
Další články