Překvapení! Svůj (slevo)mat už mají i reality

Je zajímavé sledovat, jak daleko se od spuštění Slevomatu český slevový trh dostal. Na stejném principu vyrostla celá řada alternativních prodejních modelů a v posledních týdnech tyto aktivity alespoň zdánlivě vrcholí. Přivítejte RealityMat.cz.

Ve druhé půlce září se na internetu objevil Automotomat.cz, o měsíc později ho následoval Hypotékomat.cz a nyní zkouší ve stejné oblasti prorazit další projekt, dnes čerstvě spuštěný RealityMat.cz. Ostatně právě dnes shodou okolností píšeme také o Jízdomatu a našla by se spousta dalších. RealityMat z pochopitelných důvodů (a stejně jako výše zmíněné projekty) nefunguje na bázi hromadného nakupování, přesto se se Slevomatem sám srovnává.

“RealityMat.cz navazuje na úspěch slevových serverů, v jejichž čele stojí Slevomat.cz, a jako první nabízí specifickému segmentu klientů slevových serverů a agregátorů, kterých je v současné době více než 500 tisíc, zajímavé slevy, akční nabídky a tipy z oblasti bydlení, financování, realit a zahrady. Vizí RealityMat.cz je, že specifická oblast realitního trhu si zaslouží vlastní místo zastřešující akční nabídky v této oblasti,” uvádí společnost.

Cenově jsou nabídky samozřejmě trochu jinde než na opravdových slevových serverech v původním slova smyslu, sleva je v jednotkách procent a částky v milionech. Zatím nabídka obsahuje pozemky a je platná necelých 14 dní.

Každopádně z toho plyne jasné poučení. Pokud váš byznys potřebuje oživit nebo třeba nemáte zrovna nejlepší image u zákazníků, uhrajte to na mat. Místo neoblíbené energetické společnosti tu rázem máme Elektromat, místo kritizovaného operátora Telemat, a hned se všem žije a utrácí lépe…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ve sklepě s Janem Bartou

Nových generických domén se v praxi dočkáme nejdřív za dva roky, přinejmenším jedna už má ale českého zájemce. Vlastník statisíců domén Jan Barta je sice k novému modelu skeptický, s dalšími partnery je ale připraven investovat půl milionu dolarů do projektu volně dostupných domén pro třetí svět s koncovkou .free.
Přečtěte si více

Dejte šanci Berlínu. On vám ji dá taky

To, že je Berlín skvělým místem pro začátky v byznysu, se zdá být pro mnoho lidí v Česku a na Slovensku stále překvapením. A protože je Berlín domovem i mojí firmy, rozhodla jsem se vám nabídnout pár důvodů, proč byste na Silicon Allee, jak se mu někdy přezdívá, neměli zapomínat. Ať už se poohlížíte po nové pracovní pozici, či si hodláte splnit sen o zajímavé práci v zahraničí, právě německé startupy tuto možnost stále častěji nabízejí.