Překvapení! Svůj (slevo)mat už mají i reality

Je zajímavé sledovat, jak daleko se od spuštění Slevomatu český slevový trh dostal. Na stejném principu vyrostla celá řada alternativních prodejních modelů a v posledních týdnech tyto aktivity alespoň zdánlivě vrcholí. Přivítejte RealityMat.cz.

Ve druhé půlce září se na internetu objevil Automotomat.cz, o měsíc později ho následoval Hypotékomat.cz a nyní zkouší ve stejné oblasti prorazit další projekt, dnes čerstvě spuštěný RealityMat.cz. Ostatně právě dnes shodou okolností píšeme také o Jízdomatu a našla by se spousta dalších. RealityMat z pochopitelných důvodů (a stejně jako výše zmíněné projekty) nefunguje na bázi hromadného nakupování, přesto se se Slevomatem sám srovnává.

“RealityMat.cz navazuje na úspěch slevových serverů, v jejichž čele stojí Slevomat.cz, a jako první nabízí specifickému segmentu klientů slevových serverů a agregátorů, kterých je v současné době více než 500 tisíc, zajímavé slevy, akční nabídky a tipy z oblasti bydlení, financování, realit a zahrady. Vizí RealityMat.cz je, že specifická oblast realitního trhu si zaslouží vlastní místo zastřešující akční nabídky v této oblasti,” uvádí společnost.

Cenově jsou nabídky samozřejmě trochu jinde než na opravdových slevových serverech v původním slova smyslu, sleva je v jednotkách procent a částky v milionech. Zatím nabídka obsahuje pozemky a je platná necelých 14 dní.

Každopádně z toho plyne jasné poučení. Pokud váš byznys potřebuje oživit nebo třeba nemáte zrovna nejlepší image u zákazníků, uhrajte to na mat. Místo neoblíbené energetické společnosti tu rázem máme Elektromat, místo kritizovaného operátora Telemat, a hned se všem žije a utrácí lépe…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

České ručičky ovládly americký AppStore. Wood Camera první, Plague pátý

V americké verzi obchodu s aplikacemi pro zařízení od Applu můžete dnes sledovat poměrně neobvyklý jev. Hned dvě aplikace z první pětky se mohou pochlubit z větší či menší míry českou účastí. Již dlouhodobě zde boduje hra Plague a nově se do čela probojovala aplikace Wood Camera, v níž má nepříliš překvapivě prsty parta bezva kluků kolem Robina Raszky a Petra Reichla.
Přečtěte si více

#StartupStories, video příručka začínajícího startupisty

V záplavě informací a často protichůdných názorů na to, jak správně startupovat, je někdy těžké zachytit to podstatné. A právě o to se snaží série krátkých videí se zajímavými osobnostmi, která pokrývá klíčová témata jako je pitchování, otázka neúspěchu či získávání peněz. Absolutní pravdy nenabízí, hezké ucelené shrnutí pro samouky ale rozhodně.