Pozvánka: Startup Funding EuroTOUR Prague

Na konci února se v Praze bude konta Startup Funding EuroTOUR Prague. Akce, jejímž hlavním cílem je pomoci získat konkrétní investory ze Silicon Valley.

Czech ICT Alliance ve spolupráci s US Market Access Center pořádá ve dnech 26.- 27.2. v Praze Startup Funding EuroTOUR Prague. Pro své partnery z řad významných investorských skupin hledá US Market Access Center během roku 2013 60 investovatelných startu-upů v Evropě.

Hlavním cílem akce je napomoci českým startupům získat konkrétní investory ze Silicon Valley: 12 předvybraných českých start-upů získá účast na dvoudenním intenzivním školení od mezinárodních koučů Alfreda Coppoly a Susanne Beth. A 3 nejlepší projekty získají:
Možnost osobní prezentace minimálně pěti investorům v Silicon Valley a bezplatný 2-měsíční pobyt v US MAC Silicon Valley (SFO nebo San Jose).

Kdo má šanci uspět:

  • Projekty, které již mají příjmy a/nebo velké počty uživatelů
  • Zajímavé technologické projekty s mezinárodním potenciálem
  • Týmy s dobrou znalostí angličtiny

Svoji společnost můžete přihlásit do 18.2.: http://goo.gl/Oiai7

Bližší informace o programu dvoudenní akce a o US investorech naleznete na www.czechict.cz/investor.

Jedním z týmů, který se už díky Czech ICT Alliance a US Market Access Center do Silicon Valley podíval, byli i Designeros. Jeho šéfka, Nela Sotonová, nám o zážitcích vyprávěla na posledním StartupCampu.

“Jak stručně popsat měsíční pobyt v Silicon Valley? Stručně to nejde, stručně můžete možná popsat rok startupisty v Čechách, ale ne měsíc ve Valley. Ve dvou větách se nedají popsat zážitky, které jsem si odnesla z networkingových akcí, seminářů a návštěv nejrůznějších inkubátorů a sídel světových společností. Nemohu ani popsat, kolik výjimečných lidí jsem potkala a jak moc našemu projektu pomohla jejich zpětná vazba. Na druhou stranu však ani nemohu popsat tu námahu, kterou to všechno vyžadovalo a to množství probdělých nocí, které jsem strávila nad počítačem…měsíc ve Valley je prostě nepopsatelný, jedinečný a nezapomenutelný..”

Total
0
Shares
Další články