Pozvánka: Social Cloud Hackathon již 20. dubna

Dvanáctihodinový hackathon pro všechny vývojáře mobilních sociálních sítí proběhne příští pátek v TechSquare. Stane se tak sice s podporou Microsoftu, aplikace se ale budou vyvíjet pro Android a iOS stejně jako pro Windows Phone. Zvítězí ta aplikace, která se po měsíci bude moci pochlubit největším počtem stažení.

Cíl akce určené pro IT startupy bude tentokrát o něco dlouhodobější než bývá obvyklé. V průběhu hackathonu budou mít vývojáři příležitost s přispěním mentorů připravit kvalitní základ aplikace, kterou následně v průběhu dalších dnů dokončí a zpřístupní. Za měsíc proběhne porovnání počtu uživatelů/stažení a nejlepší projekt vyhrává hlavní cenu. Po samotném hackathonu proběhne také nezbytná party.

Další informace a možnost registrace získáte na stránce akce, registrace začíná v 8:30. Tým může mít maximálně dva členy, můžete být ale kreativní a domluvit si subdodávky. Tvůrci aplikace s nejvyšším počtem uživatelů k 20. květnu včetně vyhrají telefony Nokia Lumia 710 a marketingovou podporu organizátorů pro svůj projekt. Tvůrci aplikace, kteří svůj projekt zveřejní a zpřístupní uživatelům jako první, získají kancelářské balíky Microsoft Office Professional 2010 a marketingovou podporu organizátorů.

Ceny ale samozřejmě jako obvykle nejsou to hlavní…

 

Total
0
Shares
Další články