Potvrzeno: Dívka prodávající vzduch byl vtip

Ačkoliv šlo pouze o neotřelý vtip dobře zahraný najatou herečkou, startup zaměřený na prodej baleného vzduchu si vysloužil skutečnou mediální pozornost.

Když jsme tento týden psali o slečně jménem Rachel Sequoia, která si řekla investorům o půl milionu dolarů na startup pro prodej vzduchu, počítalo se částečně s tím, že jde o vtip, nikdo si ale nebyl úplně jistý. Server TechCrunch nyní přichází s informací, že šlo o najatou herečku a cílem skutečně bylo pobavit se na účet investorů ze Sillicon Valley. Za celou záležitostí stála Trademarkia.

Najatá herečka se ve skutečnosti jmenuje Rachel Cherones a za celý vtípek dostala 100 dolarů – i když by si zasloužila nejméně desetkrát tolik. Slidy napsané tužkou a s faktickými chybami obdržela od Dana Carlsona ze Spiral Moon dvě hodiny předem a tento čas tedy měla na to, aby si připravila, jakým způsobem prezentaci provede.

Žádné pochyby ovšem nezabránily tomu, aby video s prezentací mělo skoro 200 tisíc zhlédnutí na YouTube a účet Rachel Sequioa na Twitteru získal přes 2000 následovníků.

Via TC

Total
0
Shares
Další články