Potkejte se dnes večer s hlavouny ze Startupbootcampu před zítřejší bitvou

Progresivní investor a hybatel startupové scény Lars Buch dnes bude spolu s dalšími zástupci uznávaného Startupbootcampu poznávat pražské akcelerátory a inkubátory. Během zahřívacího kolečka před chystanou investiční show na zítřejším Startup Summitu při té příležitost bude poznávat i zajímavé lidi a týmy.

Předskokanem letošního Startup Summitu, který bude stavět mosty velkými společnostmi a inovátory, měl být původně Prague Crunch. Ten organizátoři nakonec posunuli, když už se sem ale sjíždějí zajímaví lidé, byla by škoda toho nevyužít. A tak jsme dali dohromady last minute alternativu – silná výprava ze známého Startupbootcampu bude dnes večer k dispozici hned na třech místech v Praze.

Co čekat od Startupbootcamp Prague Tour?

  • K dispozici bude Lars Buch, šéf dánského Startupbootcampu a zakladatel Wasp Ventures a DealCircle, a Morten Krarup Kristensen, COO Startupbootcamp Mobile.
  • Čekají je tři prohlídky, při nichž budou připraveni popovídat si s kýmkoliv o čekmoliv: 17.30 TechSquare, 19.00 Node5, 20.30 Wayra
  • Využijte příležitost, vyberte si místo a čas a stavte se!

Svůj nemalý podíl bude mít parta ze Startupbootcampu také na pátečním Summitu, který uzavřou svou speciální investiční show InvestmentLab. Publikum bude moci sledovat živý souboj o podmínky investice mezi ostříleným investorem Maxem Niederhoferem ze Sunstone Capital a českým podnikatelem Adamem Kurzokem, kterému bude krýt záda Martin von Haller, partner v mezinárodní právní kanceláři Bird&Bird.

Chcete-li si otevřít cestu k obrovským příležitostem, které se otevírají mezi velkými firmami a startupy, budeme se těšit na viděnou!

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Tvůrce Ultimy bude dělat sociální hry

Richard Garriott, muž který stál u zrodu legendární série her Ultima, včetně nejznámějšího kousku Ultima Online, bude dělat sociální hry. Jako jeden ze spoluzakladatelů stojí za novým projektem Portalarium, který vznikne na Facebooku a nemá v plánu nic menšího, než sprovodit ze světa trapnou flashovou kvalitu nynějších her.
Přečtěte si více

CzechAccelerator otevírá další šanci pro firmy, které chtějí uspět v zahraničí

V pořadí již šestá výzva projektu CzechAccelerator 2011 - 2014 vyhlašovaná agenturou CzechInvest, bude otevřena pro inovativní české firmy, které mají ambice uspět v zahraničí a hledají strategického či investičního partnera nebo zahraniční obchodní kontakty. Pro české firmy se opět otevírají destinace Silicon Valley nebo Boston v USA, Singapur, Izrael a Švýcarsko. Přihlášky lze posílat od 29. května až do 9. září.
Přečtěte si více

Potřebujete nakopnout? Ještě dva týdny se lze hlásit do “lidského akcelerátoru” TechPeaks

Především na talentované jednotlivce ze zemí střední a východní Evropy či Ruska se zaměřuje zajímavý program TechPeaks. Šestiměsíční projekt dá v italském Tridentu dohromady designéry, programátory a podnikatele, aby společně vytvořili týmy kolem vybraných projektů a dotáhli je až k investici nebo do velkých akcelerátorů. Mezi partnery programu jsou například Seedcamp, Founders Institute, Mind the Bridge, Eleven, H-Farm, Geekaccelerator nebo iCatapult.