Potkejte se dnes večer s hlavouny ze Startupbootcampu před zítřejší bitvou

Progresivní investor a hybatel startupové scény Lars Buch dnes bude spolu s dalšími zástupci uznávaného Startupbootcampu poznávat pražské akcelerátory a inkubátory. Během zahřívacího kolečka před chystanou investiční show na zítřejším Startup Summitu při té příležitost bude poznávat i zajímavé lidi a týmy.

Předskokanem letošního Startup Summitu, který bude stavět mosty velkými společnostmi a inovátory, měl být původně Prague Crunch. Ten organizátoři nakonec posunuli, když už se sem ale sjíždějí zajímaví lidé, byla by škoda toho nevyužít. A tak jsme dali dohromady last minute alternativu – silná výprava ze známého Startupbootcampu bude dnes večer k dispozici hned na třech místech v Praze.

Co čekat od Startupbootcamp Prague Tour?

  • K dispozici bude Lars Buch, šéf dánského Startupbootcampu a zakladatel Wasp Ventures a DealCircle, a Morten Krarup Kristensen, COO Startupbootcamp Mobile.
  • Čekají je tři prohlídky, při nichž budou připraveni popovídat si s kýmkoliv o čekmoliv: 17.30 TechSquare, 19.00 Node5, 20.30 Wayra
  • Využijte příležitost, vyberte si místo a čas a stavte se!

Svůj nemalý podíl bude mít parta ze Startupbootcampu také na pátečním Summitu, který uzavřou svou speciální investiční show InvestmentLab. Publikum bude moci sledovat živý souboj o podmínky investice mezi ostříleným investorem Maxem Niederhoferem ze Sunstone Capital a českým podnikatelem Adamem Kurzokem, kterému bude krýt záda Martin von Haller, partner v mezinárodní právní kanceláři Bird&Bird.

Chcete-li si otevřít cestu k obrovským příležitostem, které se otevírají mezi velkými firmami a startupy, budeme se těšit na viděnou!

Total
0
Shares
Další články