Posledních 5 dní na příhlašování startupů na WebExpo

Až milion korun v podobě investiční nabídky od společnosti Miton Investment může získat vítěz letošní WebExpo Startup Show. Uzávěrka přihlášek je už tento pátek 26. srpna, dosud se přihlásily dvě desítky projektů z Česka a Slovenska.

Z přihlášení dvacítky projektů pochází ze Slovenska pouze několik, to se ale ještě může změnit. Podle pořadatelů se na základě loňských zkušeností dá očekávat, že nejvíce přihlášek přijde právě v posledních třech dnech. Většina účastníků totiž do poslední chvíle pracuje na podobě prezentace v přihlášce i na samotném startupu. Tři nejlepší projekty pak ještě před konferencí bude čekat speciální setkání s cílem vypilovat pitche, které proběhnou na konferenci před porotou a publikem z řad účastníků.

Vítěž soutěže získá milion korun v hotovosti výměnou za podíl ve společnosti, který bude záviset na individuální dohodě mezi zakladateli startupu a Mitonem.  V offline porotě na WebExpu zasedne John Vanhara, Tomáš Čupr, Ondřej Raška a David Špinar. Online porota sestává z Jana Barty, Martina Kasy, Pavla Doležala, Ondřeje Bartoše, Oldy Neubergera, Kamila Zemana a dalších.

Více informací a přehled dalších cen pro nejlepší projekty lze nalézt na webu Startup Show. Do konce srpna se lze na WebExpo přihlásit za vstupné s tisícikorunovou slevou.

Total
0
Shares
Další články