Posledních 5 dní na příhlašování startupů na WebExpo

Až milion korun v podobě investiční nabídky od společnosti Miton Investment může získat vítěz letošní WebExpo Startup Show. Uzávěrka přihlášek je už tento pátek 26. srpna, dosud se přihlásily dvě desítky projektů z Česka a Slovenska.

Z přihlášení dvacítky projektů pochází ze Slovenska pouze několik, to se ale ještě může změnit. Podle pořadatelů se na základě loňských zkušeností dá očekávat, že nejvíce přihlášek přijde právě v posledních třech dnech. Většina účastníků totiž do poslední chvíle pracuje na podobě prezentace v přihlášce i na samotném startupu. Tři nejlepší projekty pak ještě před konferencí bude čekat speciální setkání s cílem vypilovat pitche, které proběhnou na konferenci před porotou a publikem z řad účastníků.

Vítěž soutěže získá milion korun v hotovosti výměnou za podíl ve společnosti, který bude záviset na individuální dohodě mezi zakladateli startupu a Mitonem.  V offline porotě na WebExpu zasedne John Vanhara, Tomáš Čupr, Ondřej Raška a David Špinar. Online porota sestává z Jana Barty, Martina Kasy, Pavla Doležala, Ondřeje Bartoše, Oldy Neubergera, Kamila Zemana a dalších.

Více informací a přehled dalších cen pro nejlepší projekty lze nalézt na webu Startup Show. Do konce srpna se lze na WebExpo přihlásit za vstupné s tisícikorunovou slevou.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Obrazem: Navštívili jsme Wayru. A začínáme věřit, že něco změní

Pražská pobočka globálního akceleračního programu Telefóniky otevře své brány už příští rok. Nevídaný projekt, který má pro telekomunikačního obra najít mezi stovkami až tisícovkami startupů nový velký byznys do budoucna a tedy i možnou záchranu, je svým rozsahem ohromující. A přesto se zdá, že jakkoliv je to na první pohled nepravděpodobné, za vším skutečně stojí startupový duch.