Poslední šance: Překonejte výzvy a zapojte se do soutěže se Startup with Google

Nejenom Evropa prochází digitální transformací. Ta přináší příležitosti pro růst i nové pracovní pozice – s tím se však mění i schopnosti a dovednosti, které lidé potřebují, aby získali dobrou práci nebo rozvíjeli své podnikání.

Google proto spustil mezinárodní iniciativu Grow with Google na podporu podnikání a rozvoj kariéry. Její součástí je také platforma Startup with Google, ve které startupy najdou na jednom místě všechnu pomoc Googlu – nástroje, postupy, školení, komunitu.

V jakých oblastech dokáže iniciativa pomoct? Podívejte se na pět case-study konkrétních českých startupů:

Máte nápad na podnikání nebo už rozjíždíte svůj startup? Stojíte právě před překážkou, kterou potřebujete překonat? Podívejte se, jak se se svými výzvami vypořádaly další české startupy na Startup with Google. A pokud potřebujete pomoct taky, přihlaste se do soutěže, kterou Tyinternety připravily ve spolupráci s Googlem. O co se soutěží?

  • Možnost zúčastnit se akce/workshopu/semináře v rámci programu Startup with Google.
  • Motivační oběd s manažerem Developer Ecosystem pro CEE Jozefem Vodičkou přímo v českém Googlu.
  • Balíčky dárkových předmětů.

Napište nám na peter@tyinternety.cz s předmětem SwG, co právě řešíte a co by vám mohlo pomoci se s tím zdárně poprat. Deadline soutěže je 15.9., vítězové budou vybráni redakcí Těchinternetů ve spolupráci s experty Googlu.

Startup with Google je platforma, kde startupy najdou na jednom místě všechnu pomoc od Googlu – nájstroje, postupy, školení, komunitu. Projekt je součástí širšího programu Grow with Google zaměřeného na podporu podnikání a rozvoj kariéry.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ve sklepě s Pavlem Doležalem

Představujeme další novinku na stránkách Těchinternetů, pravidelné videorozhovory z našeho prastarého sklepení. Poté, co Ataxo koupilo H1.cz, a také proto, že jsme ho měli zrovna po ruce, rozhodli jsme se odstartovat Pavlem Doležalem, který Ataxo zakládal a jen před pár týdny prodal zbytek svého podílu.