Poslední letošní Startupcamp už tuto neděli, patřit bude ženám

Poslední prosincová neděle připadá na 30. prosinec, čtvrtý pražský Startupcamp tedy bude předsilvestrovský. A to si žádá trochu jiný přístup. Namísto obvyklého programu se těšte na pozitivní pětiminutovky v podání zajímavých žen, které mají se startupy co dočinění. Účast již potvrdilo několik z nich a věříme, že další ještě přibudou…

Na Startupcampu vidíte a uslyšíte Irenu Zatloukalovou ze Seznamu, Petru Hubačovou z TechSquare nebo Katarinu Cabalovou ze SimpleTestIO. A když už je ten konec roku, namísto obvyklého piva vás tentokrát zveme na bublinky (ne, bohemka to nebude), ať ten večírek stojí za to.

Nepochybujeme o tom, že nás o víkendu čeká důstojné a také náležitě energické zakončení letošní startupové sezóny. Kdo nedorazí, bude litovat! Velké díky za pomoc s organizací Startupcampu patří také dvojici našich silvestrovských partnerů, kterými jsou akcelerátor Wayra a smíchovský TechSquare.

Spolu s nimi vás budeme čekat poslední neděli v roce tradičně v 18 hodin v cafe NoD (Dlouhá 33, přímo nad Roxy). Svou nevyhnutelnou účast nezapomeňte potvrdit také na Facebooku.

Total
0
Shares
Další články