Poslední letošní Startupcamp už tuto neděli, patřit bude ženám

Poslední prosincová neděle připadá na 30. prosinec, čtvrtý pražský Startupcamp tedy bude předsilvestrovský. A to si žádá trochu jiný přístup. Namísto obvyklého programu se těšte na pozitivní pětiminutovky v podání zajímavých žen, které mají se startupy co dočinění. Účast již potvrdilo několik z nich a věříme, že další ještě přibudou…

Na Startupcampu vidíte a uslyšíte Irenu Zatloukalovou ze Seznamu, Petru Hubačovou z TechSquare nebo Katarinu Cabalovou ze SimpleTestIO. A když už je ten konec roku, namísto obvyklého piva vás tentokrát zveme na bublinky (ne, bohemka to nebude), ať ten večírek stojí za to.

Nepochybujeme o tom, že nás o víkendu čeká důstojné a také náležitě energické zakončení letošní startupové sezóny. Kdo nedorazí, bude litovat! Velké díky za pomoc s organizací Startupcampu patří také dvojici našich silvestrovských partnerů, kterými jsou akcelerátor Wayra a smíchovský TechSquare.

Spolu s nimi vás budeme čekat poslední neděli v roce tradičně v 18 hodin v cafe NoD (Dlouhá 33, přímo nad Roxy). Svou nevyhnutelnou účast nezapomeňte potvrdit také na Facebooku.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Seznam a TechSquare vyšlou speciální autobus na festival Pioneers

Nejen stylový způsob dopravy, ale také ubytování zdarma nabízí akce Czech Pioneers Bus na podporu české účasti na festivalu Pioneers. Akci, kam se sjíždí novodobí průkopníci, vizionáři, investoři, hackeři, blogeři a podobní troublemakeři. Letos uvítá 60 řečníků i mediální špičky - Google, Singularity University, Apple, Wired, TechCrunch, Forbes a další.