Poslední dny na přihlášku do estonského akcelerátoru Startup Wise Guys

Evropským startupům včetně těch českých nabízí estonský akcelerátor Startup Wise Guys tříměsíční akcelerační program začínající v lednu příštího roku. Na přihlášení ale zbývají již jen poslední tři dny.

Pokud máte startup a chcete vypadnout z Česka, potřebujete do začátku trochu nakopnout, hodila by se vám pomoc někoho zkušenějšího, nebo prostě jen chcete strávit akční a poučné tři měsíce v zahraničí, mohla by vás zajímat nabídka estonského akcelerátoru Startup Wise Guys. Ten od ledna startuje tříměsíční inkubační program pro evropské startupy a v současnosti hledá vhodné kandidáty.

Startup Wise Guys mají k dispozici kolem 80 mentorů, startupy mají šanci na investici 15 tisíc eur a pro ty nejlepší existuje i možnost pokračování přímo v Silicon Valley. Více se o projektu můžete dozvědět i na jeho stránkách na Facebooku a detaily o inkubačním programu naleznete zde. Program je rozdělen na tři čtyřtýdenní části – první se věnuje vypilování projektu, druhá jeho tvorbě a třetí pak klade důraz na obchodní stránku a prodej. Pro nejúspěšnější účastníky následuje tříměsíční pobyt ve Valley, kde se budou svému projektu dále věnovat. Projevit svůj zájem o účast můžete na webové stránce akcelerátoru.

 

Total
0
Shares
Další články