Poslední dny na přihlášku do estonského akcelerátoru Startup Wise Guys

Evropským startupům včetně těch českých nabízí estonský akcelerátor Startup Wise Guys tříměsíční akcelerační program začínající v lednu příštího roku. Na přihlášení ale zbývají již jen poslední tři dny.

Pokud máte startup a chcete vypadnout z Česka, potřebujete do začátku trochu nakopnout, hodila by se vám pomoc někoho zkušenějšího, nebo prostě jen chcete strávit akční a poučné tři měsíce v zahraničí, mohla by vás zajímat nabídka estonského akcelerátoru Startup Wise Guys. Ten od ledna startuje tříměsíční inkubační program pro evropské startupy a v současnosti hledá vhodné kandidáty.

Startup Wise Guys mají k dispozici kolem 80 mentorů, startupy mají šanci na investici 15 tisíc eur a pro ty nejlepší existuje i možnost pokračování přímo v Silicon Valley. Více se o projektu můžete dozvědět i na jeho stránkách na Facebooku a detaily o inkubačním programu naleznete zde. Program je rozdělen na tři čtyřtýdenní části – první se věnuje vypilování projektu, druhá jeho tvorbě a třetí pak klade důraz na obchodní stránku a prodej. Pro nejúspěšnější účastníky následuje tříměsíční pobyt ve Valley, kde se budou svému projektu dále věnovat. Projevit svůj zájem o účast můžete na webové stránce akcelerátoru.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Michal Hanus: Prodat AdInternet lidem z Agrofertu nebyla legrace, pomohla nám izraelská škola

Investiční fond Chenen, který založili Michal Hanus, Pavel Šťovíček a David Dvořák před osmi lety po velkolepém prodeji Logosu, si připsal další úspěch. Vydavatelství Mafra koupilo službu AdInternet. „Od začátku jsme počítali s tím, že Mafra může být jedním z potenciálních zájemců, kterým jsme službu stavěli do určité míry na tělo,“ říká k tomu Michal Hanus.
Přečtěte si více

Šance týdne: Startupy Jakuba Havrlanta hledají posily

PHP programátoři, front-end vývojáři, ale taky kreativní redaktor pro internetový magazín. Služby Bileto a Storyous z portfolia skupiny Rockaway hledají posily a nabízejí za tvrdou práci náležitou odměnu, fajn prostředí s příjemnými lidmi a možnost být u toho, když se mění internet.
Přečtěte si více

Čeští FL Ventures našli investora pro Jobzippers

Kromě rostoucího počtu business angelů či VC mikrofondů se na rozvoji startupové infrastruktury nejen v Česku stále častěji podílejí i investiční brokeři a poradci. Před nedávnem pomohli TARPAN Partners najít investora pro Socialbakers, nyní oznámili FL Ventures nalezení partnera pro společnost Jobzippers.