Porota vybrala trojici finalistů Startup Show

O investici ve výši jednoho milionu korun se v rámci WebExpo Startup Show utká trojice projektů BookFan, OpenBrand a Tripomatic. Tyto tři projekty vzešly z celkem 81 přihlášek, o 61 projektech pak hlasovala porota.

Kompletní seznam 61 startupů, které se probojovaly až před zraky porotců, jsme vám přinesli v pondělí. Z něj posléze vzešla pětice nejúspěšnějších (BookFan, Cloudee.eu, OpenBrand, Skrz.cz a Tripomatic) a z ní následně tři finalisté. Dva z nich, BookFan a OpenBrand, už jsme vám před časem podrobně představili v rámci Průvodce českými startupy, na Tripomatic dojde v nejbližší době.

Finále Startup Show se odehraje v rámci WebExpo v sobotu 24. září odpoledne.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Resumesimo

Další z českých projektů s globálními ambicemi, který představujeme v našem seriálu, se pouští do již nemálo obsazeného odvětví online tvorby životopisů. Už po pár týdnech fungování se chlubí uživateli z celé řady států po celém světě a sebevědomí mu nechybí ani díky slušnému investičnímu zázemí.
Přečtěte si více

5 důležitých rozhodnutí, když řešíte marketing start-upu

Když založíte start-up, máte spoustu starostí. Jedna ale vyčnívá nad ostatními - kde sehnat dostatečné množství zákazníků, aby se byznys rozjel a potvrdil svůj nárok na další život. Abyste tuhle kritickou masu získali pomocí vhodného mixu marketingových nástrojů, měli byste na začátku učinit několik důležitých rozhodnutí. Václav Štrupl radí, jak se k nim postavit.