Pondělní eClub zve na setkání s Filipem Molčanem

Steven Kuyan, Jan Šedivý, Filip Molčan, Adam Zbiejczuk, Petr Kukol, Petr Flégl. To jsou jména řečníků, kteří letos doplní startupový program studentského eClubu o zajímavé prezentace. V pořadí třetí setkání proběhne už v pondělí večer a všichni jsou zváni.

Přednáškový cyklus eClub ČVUT si klade za cíl přibližovat studentům svět byznysu. Vedle několika soutěží, které organizuje, pořádá také setkání se zajímavými osobnostmi ze světa byznysu. Hostem nejbližšího eClubu naplánovaného na pondělí 8. října bude startupové komunitě dobře známý Filip Molčan. Další informace i jména ostatních plánovaných hostů s daty jejich vystoupení najdete na webu eClubu.

Filip Molčan je podnikatel, cestovatel a fotograf, který mimo jiné získal v roce 2010 ocenění Zaměstnavatel roku, díky podpoře vládní organizace CzechInvest má za sebou pobyt v Silicon Valley a založil řadu úspěšných společností a projektů jako jsou blue.point Solutions, OSS Alliance, NikonClub nebo Moredays. A zakládání startupů se podle všeho hodlá věnovat i nadále.

Beseda s Filipem Molčanem začíná v pondělí 8. října od 18 hodin na Karlově náměstí 13, Praha 2, budova E, místnost 301. Událost najdete také na Facebooku.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

eClub a New York University vyhlašují App Challenge

eClub ČVUT ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně a také americkým Vavrick Street inkubátorem při Polytechnic Institute of New York University připravili pro studenty českých vysokých škol další soutěž, která je tentokrát zaměřena na oblast mobilních her. Vítězný tým bude odměněn založením firmy v USA.