Pondělní eClub zve na setkání s Adamem Zbiejczukem

Steven Kuyan, Jan Šedivý, Filip Molčan, Adam Zbiejczuk, Petr Kukol, Petr Flégl. To jsou jména řečníků, kteří letos doplňují startupový program studentského eClubu pořádaného Janem Šedivým o zajímavé prezentace. V pořadí čtvrté setkání proběhne opět v pondělí večer a všichni zájemci jsou zváni.

Přednáškový cyklus eClub ČVUT si klade za cíl přibližovat studentům svět byznysu. Vedle několika soutěží, které organizuje, pořádá také setkání se zajímavými osobnostmi ze světa byznysu. Hostem nejbližšího eClubu naplánovaného na pondělí 15. října bude Adam Zbiejczuk, který je možná spíše než ve světě startupů známý příznivcům digitálního marketingu, toho v sociálních sítích obzvláště. Další informace i jména ostatních plánovaných hostů s daty jejich vystoupení najdete na webu eClubu.

Adam Zbiejczuk je nezávislý konzultant sociálních médií. Po čtyřech letech firemní zkušenosti v této oblasti se rozhodl posunout se o kus dále a pomoci firmám plně využít možnosti sociálních médií, které dalece přesahují pouze využívání Facebooku a/nebo marketingu. Především díky kreativnímu a koncepčnímu řešení, které se zaměřuje na návratnost investic. Adam založil BabelGuide.com, kde chce ukázat světu, že i ve střední a východní Evropě existuje mnoho zajímavých projektů, za kterými stojí talentovaní lidé.

Beseda s Adamem začíná v pondělí 15. října od 18 hodin na Karlově náměstí 13, Praha 2, budova E, místnost 301. Událost najdete také na Facebooku.

 

Total
0
Shares
Další články