Po “slevovém” serveru automotomat.cz přichází také Hypotékomat

Módní odkaz slevových serverů využívá další portál s neobvyklým zbožím, přestože se sám za slevový server nikde explicitně neoznačuje. Počínaje dneškem bude hypotekomat.cz nabízet každý týden novou hypotéku a do budoucna jsou v plánu i další finanční produkty.

Za serverem opět stojí společnost NebeNet, která téměř přesně před měsícem spustila také první server zaměřený pouze na prodej nových aut a motocyklů automotomat.cz. Také Hypotékomat vznikl ve spolupráci s internetovou agenturou Treo Media, vyřizování žádostí o půjčky tentokrát zajišťuje makléřská společnost IMG. Cílem je – jak jinak – přinášet hypoteční úvěry s podmínkami, které na běžném trhu nemají příliš obdoby.

“Nechceme způsobit revoluci na trhu, ale evoluci. Obzvláště mladší lidé si hledají vše na internetu, je to pro ně nejdůvěryhodnější zdroj informací. U nás mají jistotu toho, že vědí dopředu o všech aspektech nabídky a nemusí tak mít obavu z nepříjemných překvapení. Jistě také ocení snadné a intuitivní zpracování stránek včetně sjednání doprovodných služeb a produktů na jednom místě,“ vysvětluje jeden z tvůrců projektu Adam Hazucha.

Kromě nabídek hypotečních úvěrů má projekt zajišťovat i komplexní servis, včetně nezbytného právního poradenství, služeb odhadce, zajištění životního pojištění i pojištění samotné nemovitosti. Dále umožňuje zadávání hypotéky na míru dle klientských potřeb v případě, že aktuální nabídka nevyhovuje požadavkům. Ve druhé fázi se pak plánuje i spuštění refinancování úvěrů, nabídka amerických a nebankovních hypoték.

Nabídky hypoték se na serveru budou obměňovat průměrně jednou týdně. V případě zájmu klient vyplní formulář, na základě kterého bude kontaktován finančním poradcem a bude mu provedena předběžná kalkulace.

Jsme docela zvědaví, jakých “matů” se ještě dočkáme… Máte nějaké tipy?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Do CzechAcceleratoru se lze hlásit až do konce září

Agentura CzechInvest prodloužila IV. výzvu do projektu CzechAccelerator 2011-2014, který je určen pro malé a střední technologické firmy. Pokud byste rádi rozvíjeli své podnikatelské plány a projekty a hledáte partnery pro byznys nebo zkušenosti ve světových technologických inkubátorech, můžete se hlásit až do 30. září.