Po Honzově hypotéce přichází Honzova pojistka

Společnost Miton po úspěšném rozjetí portálu Honzovahypoteka.cz spouští další projekt podobného ražení, Honzovapojistka.cz, který bude srovnávat nabídky cestovního pojištění.

Miton uvádí svoji novou službu těmito slovy: Chytrý Honza přemýšlí o dovolené a rád by se pojistil proti všem úkladům, které  na něj v cizině mohou čekat. Kde ale nalézt zcela nezávislé a na jednom místě postavené srovnání nabídek pojišťoven i brokerů? Brzy toto místo najde. Na adrese Honzovapojistka.cz si bude moci ve třech krocích najít a srovnat nabídky cestovního pojištění do celého světa na míru jeho potřebám i finančním možnostem.

Projekt zatím není spuštěn oficiálně, máte nicméně možnost získat pozvánku do probíhající beta fáze díky pozvánce na adrese http://www.honzovapojistka.cz/pozvanka/.

Dále z tiskové zprávy: Projekt honzovapojistka.cz patří do skupiny finančních portálů chytryhonza.cz. Od konce minulého roku úspěšně funguje honzovahypoteka.cz – portál, který  jako první nabízí skutečné tržiště hypoték a srovnání nabídek všech bank a hypotečních poradců. Honzova hypotéka a pojistka představují novou generaci on-line finančních služeb, které si hledají cestu k uživatelům přehledným, transparentním, ale především chytrým výběrem dostupných produktů. Chytrý Honza, průvodce a maskot finančních služeb, zosobňuje dokonale přednosti portálů. Ať už se jedná o hypotéku, pojistku nebo další finanční produkty, které do skupiny postupně přibudou, uživatel odchází s nejvhodnějším řešením na trhu.

Zdroj: TZ

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

IBM, SAP, Seznam. Korporace v Česku lákají startupy na služby i peníze

Zájem o startupy v Česku roste a úměrně s tím přibývají i možnosti jejich financování. V současné době má tak začínající tým na výběr hned z několika zdrojů peněz. Pokud ale nechce peníze od státu ani Tomia Okamury, může se stále častěji obrátit i na velké firmy. Ty se totiž probírají ze sladkého snu všemocnosti a zjišťují, že jejich komplikované procesy a struktury je potřeba okysličit - pomocí nápadů od malých firmiček někde tam dole.
Přečtěte si více

Dělat startup je jako pracovat na jedoucím pickupu, varuje náborové video

Krakovský akcelerátor Hub:raum právě uzavírá aktuální kolo přihlášek do svého již čtvrtého programu. A protože zajímavých firem na výběr není nikdy dost, rozhodl se ještě na poslední chvíli přilákat pozornost dalších startupů. Vzniklo tak parodické video, které vysvětluje obvyklé potíže s budováním startupu. Protože „dělat startupy není snadné, je to opak snadného…“
Přečtěte si více

Nová česká kniha o tvorbě webů (nejen) pro startupisty je zdarma online

České internetové scéně nechybí další programátoři, grafici, SEO experti či UX designéři. Chybí jí především koncepční myšlení. Lidé mají velmi málo jasno v otázce "proč". Proč web vzniká? Proč návštěvníci přichází? Proč by se měli rozhodnout pro nás? Proč to udělat tak a ne jinak? Tomu všemu se věnuje čerstvě uveřejněná online kniha od Michala Hudečka.