Pirates Bratislava: Co kdyby Startup Weekend trval týden?

Startup Pirates je týdenní vzdělávací program pro lidi s podnikatelským duchem, kteří by si rádi založili vlastní byznys. Po několika úspěšných eventech v Portu a Lisabonu připlouvají Piráti také do hlavního přístavu Slovenska a lákají české i slovenské zájemce.

Startup Pirates Bratislava se uskuteční ve dnech 11. až 18. srpna. Event je zaměřený na nebojácné a kreativní lidi, kteří budou mít možnost nakopnout svůj nápad, prezentovat ho před investory a získat zajímavé “inkubační” ceny. Celkem pirátské dobrodružství zahrnuje 7 workshopů a 5 inspirativních motivačních přednášek od úspěšných podnikatelů, osobní konzultace s odborníky a samozřejmě i závěrečnou prezentaci před odbornou porotou.

Kromě intenzivního startupování čekají na účastníky i oddechové aktivity jako rafting, hledání pokladu, speciální uvolňovače stresu a teambuilding obecně. S ohledem na zahraniční účastníky a speakery bude veškerý program probíhat v angličtině. Celé akce se může zúčastnit maximálně 30 pirátů.

Cena za celý event je rovných 100 eur a pro zájemce, kteří se zaregistrují do 22. června, je prý připraveno speciální překvapení. Pirátem se může každý stát vyplněním registračního formuláře a více informací o celé akci, programu a jednotlivých účastnících najdete na webu Startup Pirates Bratislava.

Místo konání bude ještě upřesněno, vlastní nápad na startup není podmínkou.

Total
0
Shares
Další články