Pioneers Unplugged zamíří do Prahy, stačí získat první přihlášené

Jako první město po domovské Vídni se může Praha stát hostitelem formátu podnikatelských setkání Pioneers Unplugged. Cílem je propojovat místní komunity s mezinárodní sítí podnikatelů a inovátorů Pioneers, vzdělávat a inspirovat.

Každoroční rakouský Pioneers Festival je už poměrně velkolepou přehlídkou podnikatelského ducha, startupů a inovativních technologií. A každým rokem také láká stále více Čechů. Nyní jde do světa s novým formátem menších večerních setkání a jednou ze zastávek by mohla být Praha. Cílem je nabídnout přístup do zajímavé sítě kontaktů a vazeb i lokálním komunitám, podnikatelům, programátorům, designérům a dalším.

Pravda, tahle konkrétní pražská akce zatím nemá datum ani program, protože v téhle fázi jde hlavně o ověření zájmu. Pokud byste ale něco podobného chtěli vidět u nás, stačí se předběžně přihlásit přes tento formulář. Níže se můžete pro lepší představu podívat na program prvního vídeňského setkání:

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Geeks On a Plane už v pondělí v Praze v DOXu

V pondělí budete mít unikátní možnost setkat se s geeky a investory ze Sillicon Valley, kteří se svým turné objíždějí Evropu a radí začínajícím i rozjetým startupům a enterpreneurům. Především ale máte možnost setkat se se zahraničními internetovými osobnostmi tváří v tvář.
Přečtěte si více

Pavel Doležal: Proč si český stát a startupy nerozumí

Zatím se zdá, že stát potřeby startupů moc nepochopil. Nebo tak alespoň působí jeho dosavadní nevydařená komunikace. Jenže i na straně startupů je velký kus viny a uzavírat se ve své hezké růžové bublině už prostě není dál možné. Investor Pavel Doležal sepsal svůj protestblog, v němž nikoho nešetří a hřebíčky bije po hlavičkách hlava nehlava.