Pioneers Unplugged zamíří do Prahy, stačí získat první přihlášené

Jako první město po domovské Vídni se může Praha stát hostitelem formátu podnikatelských setkání Pioneers Unplugged. Cílem je propojovat místní komunity s mezinárodní sítí podnikatelů a inovátorů Pioneers, vzdělávat a inspirovat.

Každoroční rakouský Pioneers Festival je už poměrně velkolepou přehlídkou podnikatelského ducha, startupů a inovativních technologií. A každým rokem také láká stále více Čechů. Nyní jde do světa s novým formátem menších večerních setkání a jednou ze zastávek by mohla být Praha. Cílem je nabídnout přístup do zajímavé sítě kontaktů a vazeb i lokálním komunitám, podnikatelům, programátorům, designérům a dalším.

Pravda, tahle konkrétní pražská akce zatím nemá datum ani program, protože v téhle fázi jde hlavně o ověření zájmu. Pokud byste ale něco podobného chtěli vidět u nás, stačí se předběžně přihlásit přes tento formulář. Níže se můžete pro lepší představu podívat na program prvního vídeňského setkání:

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Resumesimo

Další z českých projektů s globálními ambicemi, který představujeme v našem seriálu, se pouští do již nemálo obsazeného odvětví online tvorby životopisů. Už po pár týdnech fungování se chlubí uživateli z celé řady států po celém světě a sebevědomí mu nechybí ani díky slušnému investičnímu zázemí.