OpenBrand spouští nové funkce, chce být “Dropboxem pro kreativní data”

Český startup OpenBrand přesouvá svou pozornost od velkých korporací přímo na grafiky a agentury a nabízí jim zajímavou novou funkci. S pomocí Live Comps mohou designéři jednoduše předvést svůj návrh klientovi, a to navíc v kompozici a prostředí, které simuluje skutečný svět.

S novou funkcí se OpenBrand, který si můžete připomenout v našem Průvodci českými startupy, probojoval dokonce až na TechCrunch. Služba se prezentuje jako “Basecamp pro kreativní spolupráci” nebo “Dropbox pro kreativní data” a fungování její novinky velice přehledně demonstruje krátké video:

Během posledního půlroku se společnost podle svého zakladatele Mirka Burkoně zaměřila právě na změnu focusu (pivot, chete-li), přesto ale má některé zajímavé korporátní klienty, kterým se stará o kompletní správu materiálů spojených s brandem. Je to třeba Audible, dceřiná firma Amazonu, University of The Arts London, KISSmetrics, Unity Technologies a další.

Nová Delivery Service s Live Comps je nicméně zaměřena na grafiky a agentury a bude pro ně zdarma, přičemž prvotní reakce jsou podle všeho velice pozitivní.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pozvánka: Social Innovation Camp 2012

Social Innovation Camp 2012 pořádá Respekt institut od 16. do 18. března v Brně. Můžete se přihlásit buď se svým nápadem nebo s chutí podílet se na rozvoji některého z vybraných projektů. Věnujte jeden víkend využití nových technologií pro řešení společenských problémů či vývoji nástrojů pro pomoc specifickým skupinám a lokálním komunitám.
Přečtěte si více

Projekt Jokiro spouští novou cloudovou službu pro české firmy

Mladý projekt Jokiro přichází na český trh s novou B2B službou distribuovaného datového úložiště. Služba je určena pro jakékoliv internetové projekty a firmy, které řeší ukládání a práci s velkými objemy dat a byly doposud nuceny vymýšlet vlastní řešení. Plně funkční beta verze služby Jokiro startuje přesně o půlnoci na Nový rok a nabídne zpočátku možnost vytvoření beta účtu s 50 GB prostoru a neomezený přenos dat.