Odpočet začíná, pražský Barcamp již 11. května. Přiložte ruku k dílu!

Už jste slyšeli o takzvaných barcampech? Jedná se o mezinárodní síť konferencí, které jsou otevřené, praktické a tematicky zaměřené na sféru IT, webdesignu, businessu či komunikace. Ale pozor, Barcamp není jen tak ledajaká konference, spíše naopak! A ten pražský už se rychle blíží…

Barcamp je vždy neziskový a vše, co organizátor získá od sponzorů, jde zpět do akce. Program vytvářejí sami účastníci, jednotlivá vystoupení propojuje jedna tematická linka, ale jinak se připravte na pořádnou dávku pestrosti a překvapení. A hlavně – na Barcampu pomáhá každý a stírají se tak rozdíly mezi organizátory, řečníky a publikem, všichni se zapojují a o to úžasnější atmosféra vás na akci čeká

Pilotní Barcamp v Česku proběhl v roce 2010 ve Vsetíně a od těch dob se připojují další a další města. Letos se dočká i matička Praha.

Pište si: 11. května, Meet Factory, Praha 5

Stačily tři dny na to, aby se po lupenech na pražský Barcamp jenom zaprášilo. Jeho organizátorka Lenka Horáková neponechala nic náhodě a pro početné stádo návštěvníků domluvila velkorysé prostory v Meet Factory. Pohodové parkování, zahrádka, relax zóna, catering. Všechna vystoupení bude propojovat tematická linka “Věci, o kterých se ví, ale nemluví”.

“Barcamp není jen o jednom tématu, proniká do všech oblastí běžného života – internet, komunikace, technologie, marketing, tzv. maker culture… Takto pestrou plejádu témat a skvělých řečníků nikde jinde nepotkáte, a navíc všichni táhneme za jeden provaz a Barcamp si děláme takový, jaký ho chceme. Trochu underground, ale právě proto mě to tak baví,” říká Lenka.

Sponzorujte pražský Barcamp i vy!

Chuť, nadšení, energie – toho všeho je na rozdávání, pro hladký chod akce jsou ale potřeba i finance a další věcné maličkosti. Neváhejte a podpořte pražský Barcamp i vy, s otevřenou náručí a díky jsou vítány:

  • Finance v rozsahu 5 až 20 tisíc Kč.
  • Dárky a drobnosti, které zůstanou návštěvníkům a řečníkům na památku.

Co za to? Logo na webu a roll-up jsou jen začátek, Barcamp nabízí mnohem více možností:

  • Přijďte také a připravte si vystoupení, ukažte, co děláte.
  • Nebo uveďte svého vlastního hosta.
  • Přineste své produkty či službu ukázat, na Barcampu jsou lidé zvídaví a ochotní poznávat nové věci!
  • Banner, stánek, logo v prezentaci, zmínky v médiích.
  • Chtěli byste za svou pomoc i něco jiného? Napište si o to!

S Barcampem nám již pomáhají tito sponzoři, kterým moc děkujeme. Když se zapojíte, budete v dobré společnosti, podívejte: Socialbakers, Svět Androida, Techboard, samolepky od iSkinee, odznáčky Badgees, Melvil knihy, Tyinternety, kapky do očí od Vaše čočky, SuperHosting, H1.cz, R4B (naše účetní), startup Leady.cz, Blueboard a Abdoc Technology.

Zavolejte nebo napište Lence Horákové (728 621 496, lenka@abdoc.net), těší se na vás a jakoukoliv pomoc, kterou nabídnete! Všichni ochotní sponzoři u ní prý mají drink u baru na afterparty, o které se zatím neví ani nemluví, ale bude ;).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nejžhavější startupy dneška? Podívejte se na finalisty Disrupt

V New Yorku teprve dnes v ranních hodinách našeho času skončil několikadenní festival startupů TechCrunch Disrupt organizovaný technologickým blogem TechCrunch. Přes 30 začínajících společností se utkalo nejen o finanční cenu a pohár pro vítěze, ale také o mediální publicitu a zájem investorů. Pojďme si představit šestici těch nejlepších.
Přečtěte si více

Pražský Startup Weekend začíná už tento pátek

První pražský Startup Weekend proběhne ve dnech 20. až 22. dubna v novém smíchovském prostoru Node5 (původní TechHub). K dispozici jsou poslední místa. Mezinárodní formát ozkoušený na více než 300 akcích ve 35 zemích světa umožní skupinám inovátorů odhlasovat a zkusit vytvořit projekty, které stojí za to.
Přečtěte si více

API Mashup Contest ovládli Tripomatic, Zalike a Skypicker

Celkem 46 projektů převážně z Evropy přilákalo třetí kolo celoroční soutěže pro vývojáře API Mashup Contest, která projektům využívajícím API umožňuje s pomocí zkušených investorů a podnikatelů zhodnotit komerční potenciál a prodiskutovat další možnosti a plány. Jedním z dalších cílů je také získávání chybějících členů do týmu.