O prodeji Beepl, Cognitive Security i spuštění Molo7. Videa ze Startupcampu

Osmý Startupcamp pokračoval v tradici rozhovorů se zajímavými osobnostmi a Ondru Bartoše z Credo Ventures tentokrát výborně vyzpovídal Olda Neuberger, mimo jiné zakladatel v Česku notoricky známého Libimseti.cz. Krátké pitche tentokrát předvedly týmy Molo7, InspireOn a Waymi, technologii Leap Motion a své plány s ní zase prezentovalo oblíbené duo pánů z Flow Studia.

Olda měl pro Ondřeje celou řadu zajímavých otázek, a to nejen o fungování fondu Credo Ventures obecně. Ponořili se také do podrobností o ztrátovém prodeji Beepl, nebo naopak o vysoce ziskové investici do Cognitive Security a jejím načasování. Mimochodem, věděli jste, že Ondřej měl svého času zájem o spolupráci s Libimseti.cz, ale s Oldou se nedohodli? A co myslíte – dopadly by věci jinak, kdyby se dohodli?

O startu shopu Molo7 už jste si u nás mohli přečíst před časem, nyní se můžete podívat i na krátkou prezentaci v podání samotných autorů. Velké plány prezentovali mladí tvůrci sociální sítě InspireOn a aplikace Waymi, do zákulisí pozoruhodné technologie Leap Motion nás zase nechalo nahlédnout Flow Studio.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Podívejte se na šest nejlepších letošního TechCrunch Disrupt

Kytara, která vás sama naučí hrát, konečné řešení telekonferenční otázky, sdílení mobilní konektivity, opravdu užitečné sociální vyhledávání, lidský překladač jazyků a sociální software pro 3D modelování přímo v prohlížeči. To jsou řešení, která se probojovala do elitního výběru TechCrunch Disrupt a jejichž prezentace stojí za to vidět.