O prodeji Beepl, Cognitive Security i spuštění Molo7. Videa ze Startupcampu

Osmý Startupcamp pokračoval v tradici rozhovorů se zajímavými osobnostmi a Ondru Bartoše z Credo Ventures tentokrát výborně vyzpovídal Olda Neuberger, mimo jiné zakladatel v Česku notoricky známého Libimseti.cz. Krátké pitche tentokrát předvedly týmy Molo7, InspireOn a Waymi, technologii Leap Motion a své plány s ní zase prezentovalo oblíbené duo pánů z Flow Studia.

Olda měl pro Ondřeje celou řadu zajímavých otázek, a to nejen o fungování fondu Credo Ventures obecně. Ponořili se také do podrobností o ztrátovém prodeji Beepl, nebo naopak o vysoce ziskové investici do Cognitive Security a jejím načasování. Mimochodem, věděli jste, že Ondřej měl svého času zájem o spolupráci s Libimseti.cz, ale s Oldou se nedohodli? A co myslíte – dopadly by věci jinak, kdyby se dohodli?

O startu shopu Molo7 už jste si u nás mohli přečíst před časem, nyní se můžete podívat i na krátkou prezentaci v podání samotných autorů. Velké plány prezentovali mladí tvůrci sociální sítě InspireOn a aplikace Waymi, do zákulisí pozoruhodné technologie Leap Motion nás zase nechalo nahlédnout Flow Studio.

Total
0
Shares
Další články