Nový startup Jobstack.it má ambici sjednotit IT pracovní trh v České republice

Rekrutování a hledání nových lidí v IT je dnes palčivé téma, které řeší většina firem. Najít schopné a kvalifikované lidi na různé pozice je čím dál tím těžší a trh je roztříštěný. Spokojit se s touto situací nicméně nechtěli v novém startupu Jobstack.it, který má ambici sjednotit IT pracovní trh v České republice.

Startup Jobstack.it spustil stejnojmenný specializovaný web, který se zabývá sdílením pracovních nabídek i poptávek a profesionálním recruitingem právě v oblasti IT, kde je tzv. vysoký hlad po talentované a schopné pracovní síle.

„Chtěli jsme vytvořit jednotnou platformu, kterou budou moci využívat firmy různých velikostí a také potenciální zaměstnanci s různými požadavky. Zaměříme se na zprostředkování interních i externích zaměstnanců, na různé typy úvazků i na pracující na volné noze,“ komentuje záměry jeden ze zakladatelů Jobstack.it, Jan Silber.

Jobstack.it má skutečně ambici být jediným místem, kam můžete jít hledat novou práci v IT nebo kde mohou firmy oslovovat specialisty, hledající uplatnění v oboru. Jedna z výhod Jobstack.it má být proto ve vytváření jednotného místa, kde se sejdou veškeré nabídky i poptávky z oblasti IT.

jobstack-nabidky

„Zakládáme si na důkladném strukturování nabídek i poptávek tak, aby každý mohl najít přesně to, co hledá,“ doplňuje Jan Silber. Na Jobstack.it tak lze velmi přesně filtrovat a definovat práci, kterou hledáte, a to například podle platového ohodnocení, typu vykonávané práce nebo velikosti firmy.

Smyslem je, abyste již nemuseli hledáním práce trávit dlouhé hodiny a především nemuseli brouzdat po desítkách různých portálů s nabídkami práce. Jobstack.it si tak dává ambiciózní úkol, sjednotit co nejvíce nabídek na jednom místě a hledání práce zefektivnit.

Vzhledem k tomu, že Jobstack.it nabízí také poradenství pro firmy i jednotlivce ohledně lidských zdrojů či uplatnění na trhu práce, uvědomuje si, že začátky podnikání mohou být vždy složité. Proto chce podporovat začínající projekty a startupy (měsíční obrat do 500 tisíc korun), jimž nabízí své služby včetně poradenství zdarma.

Při více než půlmilionovém obratu měsíčně zaplatí firma za každou pozici 1 490 Kč měsíčně. V prvních třech měsících provozu Jobstack.it však bude ceny služby snížena na 490 Kč za pozici na měsíc, aby si firmy mohly výhody nového projektu samy otestovat.

Total
0
Shares
Další články