Nový český startup Foxentry: Do roka vyhubíme všechny datly v Česku

Nálety datlů ohrožují české e-shopy, weby a CRM systémy. Zpomalují vyplňování formulářů, dělají překlepy a nesrovnalosti v objednávkách nebo vytváří falešné registrace. Na boj proti klávesnicovým datlům se nově zaměřuje český startup Foxentry a razí jednoduché heslo: „Za data bez datlování“.

Datlujte. Zbytek zařídíme my

Pokud jsme vás kontroverzním titulkem trochu zaskočili, chceme vás uklidnit. Jestli nepíšete všemi deseti a do klávesnice „datlujete“, nic vám od nás nehrozí. Chceme zkrátka usnadnit a zpříjemnit zadávání veškerých údajů v elektronické formě na e-shopech v CRM systémech a aplikacích. Snažíme se datlování do klávesnice omezit na minimum. Zákazníkům, firmám malým podnikatelům i nám samotným.

K tomuto postoji jsme došli v lednu roku 2017 v naší žižkovské kanceláři. Začal se nám v hlavách klubat nápad, jak vymýtit dlouhé vyplňování objednávkových formulářů. Rozhodli jsme se to vzít vážně a dali jsme do jednoho chytrého balíčku všechno, co nám na internetu chybělo. A tady je výsledek:

Co to znamená pro ty internety?

Snadná instalace (třeba přes Google Tag Manager) přinese e-shopům, CRM a interním systémům nebo aplikacím všech velikostí správně a rychle vyplněné formuláře. To znamená méně chyb a nedorozumění, více objednávek, vyšší konverzní poměr, rychlejší odbavování požadavků, lepší zákaznickou podporu a čistou databázi pro marketingové účely.

Foxentry je zkrátka lišácký způsob, jak si užít data bez datlování.

Víme, kde bydlíte (tohle neberte vážně)

První funkcí, které si na Foxentry všimnete, je našeptávání adres, jež jsme udělali po svém a dotáhli k dokonalosti. Na rozdíl od obyčejného našeptávače adres se soustředíme na náš trh a poznáme, jaké adresy zákazníci často vyplňují. Ty jim nabídneme při vyplňování přednostně. Stačí nám první písmenko adresy a zbytek adresního formuláře už doplníme jako mávnutím kouzelného proutku.

Našeptávání je navíc inteligentní, umí se učit a nabízí výsledky podle města, ve kterém se uživatel nachází.

Víme, jak se jmenujete (tohle neberte už vůbec vážně)

Pokud máte nezvyklé jméno, určitě jste si jeho komolení užili až až. Rozhodli jsme se, že tomu alespoň na internetu učiníme přítrž. S pomocí dat z veřejných českých databází jmen a příjmení jsme vytvořili chytrý systém. Ten umí poznat, jestli není ve jméně překlep, jestli se na území České republiky vůbec vyskytuje a případně nabídnout alternativu.

Po dlouhých telefonátech na Ústav pro jazyk český jsme Foxentry naučili jména a příjmení správně skloňovat v 5. pádě a určovat z nich možné pohlaví pisatele. To usnadňuje následnou komunikaci a odstraňuje zkomoleniny a nedorozumění. Nezaskočí nás ani složitá příjmení jako Mrkev, Kámen nebo Švábů a z Nosekové se už nikdy nestane Nosková.

Firmy my umíme

Při vývoji jsme mysleli i na situace, kdy někdo například objednává na firmu a je třeba zadat vše tak, aby nedošlo k záměně údajů a účetní měli méně práce. Díky datům z veřejných firemních registrů, umíme do formuláře bleskově dodat základní údaje firmy. Nikdo si tak nemusí pamatovat IČO, ani ho odnikud kopírovat.

Nahlížení do veřejných registrů navíc umožňuje zjistit o společnosti i detailnější údaje, které eliminují například možnosti podvodů nebo nesolidní spolupráce. Stačí pár písmen z názvu firmy, jedno kliknutí a je hotovo. Podobně jako u našeptávání adres, pracujeme inteligentně s geolokací a pravděpodobností zadání výsledku. Firemní údaje navíc vyhledáme v Čechách i na Slovensku. Lokalizáciu tak riešiť netreba.

Nejsme hloupý validátor formátu

Překlepy ve vyplňování telefonního čísla nebo e-mailové adresy umí pěkně vytočit a způsobit nepříjemná nedorozumění, problémy s dodáním objednávky nebo plynulostí zákaznické podpory. Obyčejné validátory hlídají jenom formát e-mailu nebo čísla. My kontakty kontrolujeme do hloubky a ověřujeme jejich existenci a schopnost komunikace.

Ověřené kontakty znamenají zlepšení spojení na všech frontách, vyšší open rate e-mailových kampaní i ušetřené náklady a úsilí.


Lišáci můžete být i vy

Foxentry toho nabízí ještě mnohem víc, než snese takto rozsáhlý článek. Pokud vás také nebaví dlouze datlovat do klávesnice, přidejte se k nám v našem boji proti klávesnicovým datlům na našem webu a vyzkoušejte si zkušební verzi zdarma na 14 dní. Instalace je jednoduchá a probíhá podobně jako implementace Google Analytics. Pokud se na ni ale necítíte, bezplatně vám Foxentry nasadíme tam, kam potřebujete.

Total
0
Shares
Další články