Nominujte nejlepší startupy a investory, třeba s pivem na Startupcampu

Právě probíhající Central European Startup Awards umožňují lidem v Rakousku, Bulharsku, České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku až do konce dubna nominovat výjimečné startupy, investory nebo třeba coworkingová centra. A protože lidem se do takových akcí obvykle moc nechce, na Startupcampu tuto neděli spojíme nominace do soutěže s pivem a networkingem.

CESA jsou sérií akcí, které oceňují úspěšné startupové ekosystémy v rámci středoevropského a východoevropského regionu. Hlavním cílem však je propojit národní startupové komunity a dostat tak celý region více do popředí v oblasti inovací. A to nejen uvnitř regionu samotného, ale díky propojení s Nordic Startup Award a dalšími partnery i mimo něj.

cesa timeline

Dubnový Startupcamp budeme částečně věnovat právě této akci. Kromě povídání o ekosystému v Berlíně, kterého se zhostí dvojice půvabných dam Kate Pljaskovova a Anna Zmátlová, budou mít všichni účastníci možnost podílet se na živých nominacích, získat za to nějakou tu cenu a při tom usrkávat pivo zdarma od Seznamu a TechSquare. Oficiální program bude tradičně svižný a prostor dostane hlavně networking.

Šestnáctý Startupcamp proběhne v neděli 27. dubna od 18 hodin ve FUSION BARu, Panská 9 (roh s Jindřišskou). Vstupenkou zdarma je vizitka, klidně ručně psaná, a heslo pro pití zdarma je “kempík”. Nezapomeňte též potvrdit svou účast na Facebooku.

barmap

Vyvrcholení Central European Startup Awards proběhne 30. května v Budapešti, kde budou vyhlášeni ti nejlepší z nejlepších v našem regionu. Kromě samotného ocenění se bude jednat především o výbornou příležitost, jak nabrat kontakty pro další růst byznysu v regionu nebo získat pozornost médií i nemédií.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ve sklepě s Milošem Endrlem

Počet 300 tisíc denních uživatelů aplikace Pool Live Tour na Facebooku a vysoce nadprůměrných 85 procent těch, kdo jí povolí přístup ke svému profilu, dělají ze společnosti Geewa Miloše Endrleho lídra českého herního trhu. Není divu, že v současnosti aktivně vyjednává s investory o druhém kole investic.
Přečtěte si více

Seznam na pondělí chystá odpoledne pro začínající firmy

Lidé ze společnosti Seznam.cz v pondělí 8. října v TechSquare prozradí tipy a triky ze zákulisí, které se budou zaručeně hodit při rozjezdu podnikání: jak pracovat s nápadem, jako postavit produkt a návrh webu pro uživatele, jaké mají vlastní zkušenosti s rozjezdem. Účastníci budou mít také možnost si s každým přednášejícím sednout samostatně.