Nominujte nejlepší startupy a investory, třeba s pivem na Startupcampu

Právě probíhající Central European Startup Awards umožňují lidem v Rakousku, Bulharsku, České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku až do konce dubna nominovat výjimečné startupy, investory nebo třeba coworkingová centra. A protože lidem se do takových akcí obvykle moc nechce, na Startupcampu tuto neděli spojíme nominace do soutěže s pivem a networkingem.

CESA jsou sérií akcí, které oceňují úspěšné startupové ekosystémy v rámci středoevropského a východoevropského regionu. Hlavním cílem však je propojit národní startupové komunity a dostat tak celý region více do popředí v oblasti inovací. A to nejen uvnitř regionu samotného, ale díky propojení s Nordic Startup Award a dalšími partnery i mimo něj.

cesa timeline

Dubnový Startupcamp budeme částečně věnovat právě této akci. Kromě povídání o ekosystému v Berlíně, kterého se zhostí dvojice půvabných dam Kate Pljaskovova a Anna Zmátlová, budou mít všichni účastníci možnost podílet se na živých nominacích, získat za to nějakou tu cenu a při tom usrkávat pivo zdarma od Seznamu a TechSquare. Oficiální program bude tradičně svižný a prostor dostane hlavně networking.

Šestnáctý Startupcamp proběhne v neděli 27. dubna od 18 hodin ve FUSION BARu, Panská 9 (roh s Jindřišskou). Vstupenkou zdarma je vizitka, klidně ručně psaná, a heslo pro pití zdarma je “kempík”. Nezapomeňte též potvrdit svou účast na Facebooku.

barmap

Vyvrcholení Central European Startup Awards proběhne 30. května v Budapešti, kde budou vyhlášeni ti nejlepší z nejlepších v našem regionu. Kromě samotného ocenění se bude jednat především o výbornou příležitost, jak nabrat kontakty pro další růst byznysu v regionu nebo získat pozornost médií i nemédií.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Video: České a slovenské startupy na Startup Summitu

Přesně po týdnu od první velké česko-slovenské konference věnované startupům přinášíme celý obsah i ve formě videa (samozřejmě kromě networkingu a raději i afterparty). Některé pitche ze startupové přehlídky na diváky rozhodně zapůsobily, takže jejich záznam jistě uvítají i ti, kdo na samotné konferenci chyběli.
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Starthead

Nevidí se u nás příliš často, aby český tým přistoupil k projektu tak, že na něm nezačne pracovat, dokud pro svůj nápad nesežene investora. Obzvlášť, když se pak nenechá odradit četnými "ne", a skutečně získá bezmála deset milionů korun ze soukromých prostředků. Navíc na startup, který jde přímo proti velmi silnému hráči - Kickstarteru.