Největší světová startupová komunita StartupGrind expanduje do Brna, hledá ředitele

Startup Grind je největší startup komunita na světě, která sdružuje přes 1,5 milionu podnikatelů a organizuje každý měsíc akce s cílem inspirovat, vzdělávat a propojovat podnikatele v 500 městech a 150 zemích. Za poslední 2 roky udělala pražská pobočka této komunity obrovský posun a zorganizovala přes 26 akcí, kterých se zúčastnilo přes 1700 návštěvníků z řad startupů, malých, středních firem, investorů a korporací.

„Tento rok jsme si dali za cíl založit novou pobočku v Brně, kde v následujícím roce zorganizujeme cca 2-3 akce. Právě proto také hledáme ředitele pro lokální pobočku. Pokud jste to právě vy nebo víte o někom, kdo by do naší Strartup Grindí rodiny zapadnul, dejte nám o sobě vědět na prg@startupgrind.com,“ popisuje Patrik Juránek, ředitel Startup Grind Prague.

„Přijďte podpořit náš brněnský rozjezd 20.11.2018 od 18.30 v prostorách Impact Hub Brno, kde organizujeme naši první akci, na kterou jsme si pozvali jako hosta Karla Obluka (ex-CTO AVG, Partner at Evolution Equity Partners),“ dodal Juránek. Více informací o akci najdete tady.

Obluk se jako partner fondu zaměřuje na investice do kybernetické bezpečnosti, enterprise softwaru a datové analýzy. Před svým působením v Evolution byl CTO, Chief Scientist a interim CEO ve firmě AVG, kde byl mimo jiné i architektem technologické platformy, kterou dnes využívá přes 400 milionů lidí.

Druhá akce Startup Grindu se bude konat klasicky v Praze, a to 29.11., na které vystoupí Jaroslav Beck. Ten je hudebním skladatelem, spoluzakladatelem a CEO ve Beat Games – studiu stojícím za nejlépe hodnocenou hrou na Steamu a jednu z nejvirálnějších her v historii VR – Beat Saber.

Beck je zároveň zakladatelem a CEO Epic Music Productions – společností stojící za hudbou pro hry nebo filmové trailery jako například Overwatch, StarCraft, World of Warcraft, Battlefield, Call Of Duty nebo třeba Need For Speed.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Technologie na těle: musí fungovat a vypadat dobře. Rozhovor se Saphirio, kteří chtějí nakopnout svou budoucnost na Kickstarteru

Zaručeně nejozdobnější nositelná technologie, která se v Česku připravuje - to je projekt Saphirio. Dokazuje, že šperky můžou být cenné díky drahým materiálům, designu, ale i ve chvíli, kdy jsou (zatím) z plastu. Protože dokážou třeba "típnout" hovor poklepáním na náhrdelník nebo tak odeslat SMS a rozlišovat podle vibrování, kdo volá. Zní to zajímavě? O projektu i o tom, jak s podobnou záležitostí uspět v Česku i ve světě, jsme si povídali se zakladateli projektu: Marcelou Šimkovou a Michalem Zachariášem.