Nejrychlejší lenost na světě – to je nový Lazyfeed

Jeden z nejzajímavějších startupů současnosti, informační agregátor Lazyfeed, se posunul k další hranici přinášení zpráv skutečně v reálném čase.

O Lazyfeedu jsme již psali v článku Nový vyhledávač LazyFeed otevřen pro línou veřejnost a byli jsme z něj právem nadšení. Novinkou je v Lazyfeedu podpora pro publikační protokoly v reálném čase, jinými slovy je přísun informací ještě rychlejší. Nově se podpory dočkaly protokoly RSSCloud a PubSubHubBub, na Lazyfeedu se tedy informace objeví během několika vteřin od chvíle, kdy ji blogger publikuje. Podpory budou využívat blogy na platformách WordPress, Typepad a Blogger a všechny blogy, které využívají Feedburner.

Autoři TheNextWeb dostali od tvůrců Lazyfeedu echo, že díky úpravě se fungování služby znatelně zrychlilo. Pro uživatele je to výborná zpráva a Lazyfeed se jistě může těšit na větší zájem z jejich strany. Více informací o technologických podrobnostech nového real-time vyhledávání naleznete v blogpostu Lazyfeed.

via TheNextWeb

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ve sklepě s Pavlem Zimou

Šéf Seznamu poskytuje rozhovory poměrně často, nás ale přeci jen zajímaly trochu jiné věci než obvykle. Třeba startupová scéna, kterou Seznam začíná pečlivě sledovat a podle Zimy se počítá s tím, že pro budoucí růst se firma neobejde bez dalších akvizic, včetně těch vyloženě startupových v případě začínajících českých online projektů.
Přečtěte si více

Druidly oficiálně startuje, Survio hlásí uživatele ze 100 zemí

Společnost Druidly, poskytovatel platformy pro automatickou distribuci obsahu na mobilní telefony, tablety a počítače, dnes vstoupila do fáze veřejného betatestování a představila také prvního klienta. Další český startup s globálními ambicemi, dotazníková služba Survio, pak oznámila, že ji využili lidé z více než 100 zemí.