Nejrychlejší lenost na světě – to je nový Lazyfeed

Jeden z nejzajímavějších startupů současnosti, informační agregátor Lazyfeed, se posunul k další hranici přinášení zpráv skutečně v reálném čase.

O Lazyfeedu jsme již psali v článku Nový vyhledávač LazyFeed otevřen pro línou veřejnost a byli jsme z něj právem nadšení. Novinkou je v Lazyfeedu podpora pro publikační protokoly v reálném čase, jinými slovy je přísun informací ještě rychlejší. Nově se podpory dočkaly protokoly RSSCloud a PubSubHubBub, na Lazyfeedu se tedy informace objeví během několika vteřin od chvíle, kdy ji blogger publikuje. Podpory budou využívat blogy na platformách WordPress, Typepad a Blogger a všechny blogy, které využívají Feedburner.

Autoři TheNextWeb dostali od tvůrců Lazyfeedu echo, že díky úpravě se fungování služby znatelně zrychlilo. Pro uživatele je to výborná zpráva a Lazyfeed se jistě může těšit na větší zájem z jejich strany. Více informací o technologických podrobnostech nového real-time vyhledávání naleznete v blogpostu Lazyfeed.

via TheNextWeb

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Výzkum: České startupy a motivace. Jak na ni vyzrát?

Startupy a jejich zakladatelé disponují mnoha znalostmi o motivaci a vedení. Samotná aplikace těchto znalostí však často pokulhává, což v důsledku způsobuje jedny z největších rizik pro začínající firmy a podnikatele. Proč tomu tak je? A jde vůbec motivovat své kolegy, když typický startup nemá na začátku žádné peníze? Na šesti brněnských startupech jsem vedl výzkum, který měl za cíl na to přijít.
Přečtěte si více

Brněnský startup Celebrio má investora, získal miliony korun

Do společnosti Celebrio Software, která se zaměřuje na tvorbu systému pro seniory, vstoupil v srpnu jako investor Petr Zámečník. Výměnou za minoritní podíl vložil do firmy investici v řádu jednotek milionů korun. Přesnější podmínky dohody zatím zveřejněny nebyly, podle informací v obchodním rejstříku drží Zámečník od 14. srpna přesně 50 procent firmy.