Nejlepší marketingový startup podle The Europas? Socialbakers

Socialbakers si z letošních evropských technologických cen The Europas odvážejí vítězství v nabité kategorii Best Advertising or Marketing Tech Startup. Celkem tak v Berlíně uspěly hned dvě české společnosti, tou druhou je služba NextStories.

Do tradičního evropského klání The Europas o nejlepší startupy, investory, akcelerátory a další trofeje se letos sešlo přes tisíc přihlášek, ze kterých ty nejlepší vybíralo 75 porotců. Ti v kategorii marketingu a reklamy vyhlásili nejlepším startupem uplynulého roku Socialbakers, kteří už se také k vítězství hrdě přihlásili na svém blogu.

O poznání méně často než o Socialbakers jste si u nás mohli přečíst o další úspěšné české službě NextStories (konkrétně nikdy), jejímu vítězství v kategorii Best CEE Startup jsme proto věnovali samostatný článek. Každopádně se zdá, že přinejmenším Evropě rozhodně máme co nabídnout.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Fejsbůček

Co týden, to jeden zajímavý český startup. To je náplň rubriky, v níž vám představujeme aktuální internetové projekty domácích průkopníků online byznysu. Tentokrát je tím projektem Fejsbůček, služba s nezaměnitelným názvem spadající do kategorie těch, se kterými se snaží prorazit již fungující společnost.
Přečtěte si více

Spinnakr: Zjednodušení webové analytiky

Americký startup Spinnakr nejenže během včerejška oznámil milionovou investici od skupiny investorů v čele s Andreessen Horowitz, ale také vypustil z bety svůj originálně postavený produkt řešící webovou analytiku pro ty, kdo nechtějí přemýšlet nad složitými grafy a dalšími statistikami.
Přečtěte si více

Co je nového u českých globálních startupů

Minulý týden proběhlo v Praze třetí setkání českých globálních webových startupů sdružených v iniciativě Global Startups. Cílem aktivity je tyto firmy mapovat, propojovat a poskytovat o nich informace široké veřejnosti. Setkání se zúčastnilo 30 z aktuálně 50 zalistovaných firem a mnohé z nich měly čím se pochlubit nebo ukázaly své nové projekty.