Nedělní Startupcamp nabídne launch několika projektů i zajímavé přednášky

V pořadí už třetí pražský Startupcamp se opět odehraje poslední neděli v měsíci v Café NoD nad Roxy. O svižnou přednášku se tentokrát postará Adam Kurzok, který nedávno prodal svůj Pizzatime budovaný v rámci StartupYardu, a také Radovan Grežo, který formát pravidelných nedělních setkání nad pivem na Slovensku zakládal.

 

Velice inspirativní videa z prvních dvou pražských Startupcampů už jste jistě viděli (jestli ne, můžete to napravit na webu akce) a troufneme si tvrdit, že se formát nedělních setkání osvědčil jako zajímavá platforma pro sdílení zkušeností i aktuálních novinek a diskuzi nad nimi. I listopad má svou poslední neděli a tím pádem bude mít také svůj Startupcamp, který proběhne 25. listopadu od 18 hodin. Naším stálým domovem bude od nynějška až na věčné časy Café NoD, které najdete v Dlouhé ulici – tamní prostor se nadmíru osvědčil už při prvním Startupcampu.

  • 18:15 – Adam Kurzok: O BUDOVÁNÍ A PRODEJI PIZZATIME (NEJEN)
  • 18:35 – Radovan Grežo: STARTUPY, JÁ A VY
  • 18:55 – PITCHE: StartupJobs.cz, spuštění zatím nejmenovaných projektů
  • 19:35 – NETWORKING & BEERS

Jak vidíte, přesně podle původní slovenské receptury Startupcampu bude oficiální program zajímavý, ale v první řadě svižný. A pak už bude čas na to hlavní – dát si pivo (zveme vás!) s dalšími zajímavými lidmi. Startupové akce přicházejí a odcházejí, komunita se mění, ale Startupcamp tu bude vždy jako pevný výchozí bod a záminka, proč se každou poslední neděli v měsíci sejít a pokecat si. Budeme moc rádi, když účast potvrdíte na facebookové události, a když už v tom budete, rovnou nám dejte Lajk, ať o žádnou další událost nepřijdete.

No a rovnou nám v neděli můžete pomoci vymyslet, co uděláme s předsilvestrovským Startupcampem…

 

 

Total
0
Shares
Další články