Nákupy z Rohliku najdete na benzínce, e-shop se chce přiblížit zákazníkům

Rohlik.cz spustil novou službu – “Rohlík po cestě”. Nákupy z online supermarketu bude možné vyzvednout na čerpacích stanicích. Pilotní provoz odstartoval dnes, Rohlik se dohodl se sítí MOL. Zatím ho najdete jen na čtyřech benzínkách.

“Díky osobním odběrům zvládneme obsloužit více zákazníků. Kapacita aut totiž nejde zvyšovat donekonečna, zvlášť v předvánoční pražské dopravě. Rovněž i když je naše 15minutové doručovací okno velmi komfortní, existuje řada zákazníků, kteří jsou v pohybu a osobní odběry tak pro ně představují flexibilnější řešení. Navíc je budou moci využít i lidé, kteří bydlí mimo naši rozvozovou oblast. Časy pro osobní odběr jsou nastaveny tak, aby si mohli nákup vyzvednout cestou z práce domů,” popisuje zakladatel Rohlik.cz Tomáš Čupr.

Na čerpacích stanicích bude stát auto Rohlik.cz, a to ve třech časových intervalech: 16-18, 18-20, 20-22h. Firma láká na vyzvednutí zdarma, výše minimální objednávky ale zůstává na 300 korun.

Rohlik hodlá službu dále ladit a odběrná místa rozšiřovat. Zatím ty vyvolené benzínky najdete v Praze celkem čtyři. Pilot potrvá do konce ledna, obchod si chce otestovat zájem zákazníků.

Obchod si s doručováním pohrává, v září oznámil testy robotických kurýrů, tedy vozítek, která mají od ledna vozit nákupy zákazníkům e-shopu. Robotičtí kurýři mají pětikilometrový dojezd a plánem je dopravit je klasickým autem na jedno místo, ze kterého se rozjedou po okolí s nákupy. 

V pilotním provozu bude odběr možný na těchto stanicích MOL:

Kaplanova  – D1 směr z Prahy na úrovni OC Chodov

Štěrboholská radiála – směr z Prahy na úrovni Europarku

K Barrandovu – v kopci směrem do města, k Barrandovskému mostu

Svatoplukova – přístupná z obou směrů (pod Nuselským mostem)

blog-rohlik-po-ceste_mapa

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Umění zaujmout. Životopis jako Kickstarter či Google Analytics

Originálně pojatých životopisů vznikají neustále spousty, v poslední době zejména v podobě propracovaných infografik. Zajímavým trendem jsou ale také chytrá využití sociálních sítí a interaktivní napodobeniny internetových služeb. Jako inspirace pro tvorbu životopisu pak může posloužit třeba Slideshare, Pinterest nebo Kickstarter.