Nabídka pro startupy: Zkuste štěstí v Rockstart Acceleratoru

V e-mailu nám přistála zajímavá nabídka pro startupy, které by se chtěly vydat do světa a zároveň nemají dlouhé vedení. Amsterodamský projekt Rockstart Accelerator slibuje špičkové mentory z předních online firem a peníze i prostory na rozjezd globálního byznysu. Jediný háček – na přihlášku zbývá už jen pár dní.

Ambicí Rockstart Acceleratoru je najít desítku nejnadějnějších evropských startupů, přivést je do Amsterodamu a po dobu 100 dní pracovat na jejich úspěchu za podpory 99 mentorů (Amazon, Mozilla, Flipboard, 500startups a další). Všichni vybraní mají zároveň jistou seed investici (až 15 tisíc eur), kanceláře na 6 měsíců a třítýdenní road-trip do Silicon Valley. Výsledkem by pak měly být projekty připravené na globální expanzi a zajištěné 100 tisíci až milionem eur.

Podrobnější informace o programu můžete najít v čerstvé tiskové zprávě nebo na webu akcelerátoru. Jen není úplně jasné, do kdy lze přihlášky podávat. V programu se operuje s uzavřením žádostí 31. ledna, odpočítávadlo ale hlásí už jen tři dny, což je ještě o den méně. Tak jako tak, času není nazbyt.

Total
0
Shares
Další články