Na Startup Summit zadarmo? Stačí pitchovat!

Konference Startup Summit 2015 si dala za úkol propojit osobnosti z velkých firem se startupy a navázat oboustranně prospěšnou spolupráci. Tomu má pomoci Startup Summit Pitch, ve kterém se utká 10 nejlepších startupů o zájem publika a panelu předních českých investorů. Pro ostatní startupy je ode dneška do konce měsíce k mání vstup se slevou čtyřicet procent.

Konference Startup Summit 2015 si dala za úkol propojit osobnosti z velkých firem se startupy a navázat oboustranně prospěšnou spolupráci. Tomu má pomoci Startup Summit Pitch, ve kterém se utká 10 nejlepších startupů o zájem publika a panelu předních českých investorů. Pro ostatní startupy je ode dneška do konce měsíce k mání vstup se slevou čtyřicet procent.

“Startupy a velké firmy jsou dva různé světy, které se nechápou, a přitom si mají toho tolik co nabídnout. Startup Summit 2015 má za cíl je přiblížit, ukázat pohledy a zkušenosti z obou stran barikády. A vlastně tu barikádu úplně strhnout, alespoň na jeden den,” říká o konferenci Ondřej Hoza, její hlavní koordinátor, a dodává: “Startup Summit se z komunitní akce stal byznysovou konferencí, chceme startupové scéně pomoci se dostat k lidem z velkého byznysu, seznámit je osobně s vedením firem jako je O2 nebo Česká spořitelna.”

Startupy mají proto na akci, která se koná 15. října v pražském SaSaZu, lístky s 40% slevou, při nákupu vstupenky na webu stačí zadat kód “STARTUPISTI40”, který bude platit po celé září. “Prestiži a servisu konference odpovídá i její cena, z vlastní zkušenosti však víme, že pro startupy může znamenat bariéru. Proto jsme se rozhodli, že cenu všem startupistům maximálně snížíme,” říká o speciální nabídce pro začínající projekty Hoza. Organizátoři si však samozřejmě vyhrazují právo stornovat objednávku v případě podezření ze zneužití slevového kódu.

Pitch

Startup Summit 2015 dá navíc 10 vybraným startupům možnost představit se před celým publikem pražského SaSaZu, a to v tzv. Startup Summit Pitch. Ten bude mít formát tříminutové prezentace, stejný čas je pak vyhrazen otázkám panelu investorů. Moderátorem pitche, a zároveň celé konference, bude Martin Veselovský (DVTV.cz), doptávat se budou Ondřej Bartoš (Credo Ventures), Michal Zálešák (Czech ICT Alliance), Tomáš Matějček (Miton), Petr Borkovec (BIG) a Adam Kočík (J&T Ventures).

startup summit lidé

Pro přihlášení do Startup Summit Pitch není nutný nákup vstupenky, stačí se registrovat na stránkách Startup Summitu. Každý z vybraných startupů získává navíc přístup do VIP zóny, ve které se má možnost potkat se všemi speakery této konference – mimo jiné generálním ředitelem O2, Tomášem Budníkem, výkonnou ředitelkou českého SAPu, Andreou Hepnerovou nebo Arnoštem Marksem, náměstkem místopředsedy vlády pro vědu a výzkum.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Lean Startup Machine se řítí do Prahy. Výjimečný workshop už za dva týdny

Lean je stále populárnější metoda efektivního zakládání firem a vytváření produktů s vysokým potenciálem, díky které ušetříte spoustu času, peněz a zvýšíte si pravděpodobnost úspěchu. Průkopníkem téhle metody není nikdo jiný než Eric Reis a právě jeho intenzivní třídenní workshop Lean Startup Machine už 1. března dorazí do Prahy.
Přečtěte si více

Projekt IdeasWatch se chystá na expanzi do Británie

Původem český server IdeasWatch na sdílení podnikatelských nápadů ohlásil expanzi do Velké Británie. Spolupráce s britským partnerem přinese další investice do vývoje webu, silnější marketingovou propagaci mezi anglicky mluvící populací a tedy i větší množství inspirativních startup nápadů.
Přečtěte si více

CzechAccelerator otevírá další šanci pro firmy, které chtějí uspět v zahraničí

V pořadí již šestá výzva projektu CzechAccelerator 2011 - 2014 vyhlašovaná agenturou CzechInvest, bude otevřena pro inovativní české firmy, které mají ambice uspět v zahraničí a hledají strategického či investičního partnera nebo zahraniční obchodní kontakty. Pro české firmy se opět otevírají destinace Silicon Valley nebo Boston v USA, Singapur, Izrael a Švýcarsko. Přihlášky lze posílat od 29. května až do 9. září.