Na Seedcamp do Budapešti se probojovali i čeští Futurelytics

Mezi dvacítku zástupců z deseti různých států, kteří byli z velkého přetlaku zájemců vybráni na maďarský Seedcamp, je i ostravská společnost Futurelytics. Akce se koná již tento čtvrtek v Budapešti a týmy budou pod dohledem 70 mentorů usilovat o investici 50 tisíc eur a účast v intenzivním ročním programu.

Shodou okolností je to skoro přesně rok od chvíle, kdy se v Česku konal Mini Seedcamp Prague. A přestože by se dala čekat jistá protekce pro domácí týmy, i tehdy se do výběru dostaly pouze dva české projekty. I proto je vždy velkým úspěchem, když se na některou z akcí pod hlavičkou Seedcampu probojují – jako třeba na aktuální event v Budapešti, kde bude české barvy hájit služba Futurelytics. Na pitch tohoto týmu se můžete podívat na záznamu z prvního pražského Startupcampu, přesně od 20 minuty:

Futurelytics nabízejí jednoduchou, rychlou a bezpečnou analytickou platformu, zejména pro klienty CRM systémů. S pomocí affiliate a technologických partnerů chtějí v průběhu dalšího roku získat stovky uživatelů. Produkt již ověřily zkušenosti zákazníků typu Seznam.cz či British Airways, partnery jsou GoodData, SalesForce, Cazoomi a další. Společnost má sídlo v Delaware.

Přehled dvaceti vybraných startupů včetně jejich stručného představení najdete na stránkách Seedcampu.

 

Total
0
Shares
Další články