Na nedělním Startupcampu se představí i nový šéf StartupYardu

Tři pitche, jeden rozhovor, pivo zadarmo a desítky zajímavých lidí. A to všechno jenom za vizitku. Poslední neděle v měsíci je tady a s ní nevyhnutelně přichází i třináctý pražský Startupcamp.

Jestli ještě pořádně neznáte startupy Mapilary a LionExpo, tak je v neděli poznáte, rozhodně za to stojí. Představí se také podnikatel Jakub Rož – je mladý, úspěšný, daří se mu. Jak se mu to povedlo, na čem pracuje a kde se vidí za pět let? No a protože v těchto dnech probíhají personální škatulata v pražských akcelerátorech, seznámíte se i s novým šéfem StartupYardu, kterým je Cedrix Maloux.

Navíc to celé hezky vyšlo tak, že aktuální Startupcamp bude tečkou za Global Entrepreneurship Weekem, takže přijďte patřičně podnikatelsky naladěni. Aby pivo bylo zadarmo, o to se opět postarají naši milovaní partneři Seznam.cz a TechSquare. Vy si jen nezapomeňte přinést vizitku, kterou nám při vstupu hodíte do akvárka u vchodu.

Místo bude již poněkolikáté stejné, a to fajnový Fusion Bar s otočným barem na adrese Panská 9 (na rohu s Jindřišskou). Čekat tam na vás budeme v neděli 24. listopadu přesně v 18:00. No a když ještě potvrdíte účast na Facebooku, bude to úplná pecka.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Středoevropské akcelerátory budou rozdávat: pro startupy mají celkem 5 milionů eur

Středoevropské technologické startupy se můžou radovat: ty vybrané dostanou celkem pět milionů eur, které pošle Evropská komise. Organizace přislíbila peníze českému StartupYardu a dalším čtyřem technologickým akcelerátorům ze střední a východní Evropy pod hlavičkou CEED Tech. Ty, které projdou výběrovými koly, se můžou těšit na až 30 tisíc eur jako startovní kapitál a tři až šest měsíců v programu, ve kterém jim bude pomáhat na 450 mentorů.