Miton spustil Inzeromat, který vloží inzeráty na všechny inzertní servery najednou

Prodáváte na inzertních serverech? Miton vám to usnadní. Jeho nová služba Inzeromat automaticky vloží váš inzerát na nejrozšířenější online bazary najednou a díky tomu zasáhnete víc potenciálních kupců. Inzeromat funguje jako web i mobilní aplikace, zatím pro Android.

“Hlavní cíl inzerenta je prodat zboží. Z jeho pohledu je jedno, kde prodá. Díky Inzeromatu může jednoduše vystavit zboží všude. Tím si inzerent maximalizuje šanci na rychlý prodej,” říká Martin Jiřička, který vede tým Inzeromatu.

Díky Inzeromatu mohou prodejci oslovit více možných kupců, než kdyby použil jen jeden server. Dokáže se propojit s Sbazarem, Bazošem, Letgo a Bayo, na které dohromady chodí kolem půl milionu potenciálních zákazníků každý den. Vkládání inzerátu je zdarma.

Na začátku je potřeba propojit službu s účty na inzertních portálech. Na ně se uživatel přihlásí jen jednou, stávající i nové inzeráty pak již může vystavovat z Inzeromatu na všechny připojené inzertní portály najednou. Jakmile zákazník zboží prodá, tak jednoduše přes jedno kliknutí na Inzeromatu svou nabídku stáhne ze všech inzertních serverů najednou.

inzeromat_homepage
Homepage Inzeromatu

„Mnohé zavedené inzertní služby v České republice fungují a prakticky i vypadají stejně jako před osmi lety, míra inovace je minimální. Přitom dnešní technologie dokáží nabídnout uživatelům mnohem větší komfort. Klíčovou roli ve změně celého odvětví budou hrát mobilní zařízení,“ říká Kamil Demuth, investiční manažer Mitonu.

Šéf Inzeromatu Martin Jiřička dříve pracoval v Liftagu, Seznam.cz, Centrum.cz nebo společnosti Etnetera. Rozjížděl také inzertní službu Bayo, která byla pro Miton první fází vstupu na trh s použitým zbožím a vedla k založení Inzeromatu.

Investiční skupina Miton je v poslední době aktivní, nedávno vstoupila do startupu Rossum a do služby Ulovdomov.cz. Drží podíl v řadě společností a působí v osmi státech Evropy. Podrobněji o jeho aktivitách za 15 let existence píšeme zde.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

JIC StarCube hledá nové startupy, tentokrát v oblasti kybernetické bezpečnosti a za podíl

JIC StarCube se právě otevírá nové várce startupů. Spouští šestý běh a s ním i řadu novinek. Jednou z hlavních je obor firem, které hledá. Tentokrát se totiž zaměřuje pouze na projekty spadající do kybernetické bezpečnosti a internetu věcí. Mění se i "platba" za účast – nově je to postoupení dvouprocentního podílu.
Přečtěte si více

Pozvánka: Social Cloud Hackathon již 20. dubna

Dvanáctihodinový hackathon pro všechny vývojáře mobilních sociálních sítí proběhne příští pátek v TechSquare. Stane se tak sice s podporou Microsoftu, aplikace se ale budou vyvíjet pro Android a iOS stejně jako pro Windows Phone. Zvítězí ta aplikace, která se po měsíci bude moci pochlubit největším počtem stažení.