Microsoft láká vývojáře do soutěže o nejlepší aplikaci

Zájemci stále mají šanci přihlásit se do třetího ročníku soutěže Microsoftu o nejlepší aplikace s názvem Tvoje firma, Tvoje šance na úspěch. Soutěž trvá do 30. dubna a úkolem je vytvoření libovolné aplikace pro Windows 8, Windows Phone nebo webové aplikace či služby provozované ve Windows Azure.

Zájemci o vývoj aplikací se mohou na soutěž zdarma připravit na několika odborných seminářích. Podrobnější informace o nich, ale také o pravidlech a výhrách v soutěži, jsou k dispozici na stránkách www.windowsazuresoutez.cz. Na konci dubna vybere odborná porota nejlepší aplikaci, jejíž výherce postoupí do regionálního kola v rámci střední a východní Evropy.

Výherce současně obdrží marketingový balíček zaručující vítězné aplikaci publicitu v médiích a na sociálních sítích, a také vstupenku na celosvětové setkání partnerů Microsoftu Worldwide Partner Conference v americkém Houstonu (včetně letenky a ubytování), kde proběhne oficiální vyhlášení výherců.

Kromě toho budou v dubnu vybráni i výherci čtyř speciálních kategorií Aplikace pro Windows 8, Mobilní aplikace, Herní aplikace a Webová služba, webová stránka. Cenami pro vítěze v těchto kategoriích budou tablet s Windows 8, chytrý telefon, konzole Xbox 360 s pohybovým ovladačem Kinect či vstupenka na konferenci WebExpo 2013. Zkrátka nepřijdou ani ostatní soutěžící, neboť každá přihlášená aplikace bude odměněna stylovou počítačovou myší.

“Značný zájem soutěžících i množství přihlášených aplikací v uplynulých dvou letech jsou pro nás dobrým ukazatelem, že je vývojářská soutěž Tvoje firma, Tvoje šance na úspěch velice přínosná, a rozhodli jsme se tedy uspořádat již třetí ročník. V tomto roce budou poprvé želízkem v ohni i aplikace vyvinuté pro operační systém Windows 8, které pro vývojáře představují výbornou šanci na zviditelnění,” říká Dalibor Kačmář, manažer serverové divize ve společnosti Microsoft.

Total
0
Shares
Další články