Máte startup v oblasti leteckých technologií? Zkuste si pitch v letadle

Founders Forum dal dohromady panel investorů a top manažerů, které 12. června usadí do letadla, aby v 10 tisíci metrech nad zemí hodnotili nápady v oblasti cestovatelských technologických produktů příští generace. Tvůrce nápadů si zve jen přes WiFi, ale i tak nabízí zajímavé ohodnocení: ti nejúspěšnější se pak můžou předvést na Founders Foru v Londýně. 

Hledají se týmy, které mají potenciál změnit vnímání letecké dopravy. Zaměření je dáno partnerem, kterým se stala společnost British Airways (a její letadlo). Tři nejlepší finalisté vybraní na palubě dostanou pozvánku k účasti na Founders Forum v Londýně konaném 13. června, aby své projekty představili osobně hodnoticímu panelu manažerů.

Propojení zkušených investorů ze západního pobřeží USA s nejtalentovanějšími Evropany během jejich letu na naší akci je pro Founders Forum novým mezníkem,” slibuje Greg Kennaugh, provozní ředitel Fora.Soutěž je aktuálně otevřená a zájemci se můžou hlásit přes stránku The Future of Flying.

Kromě zmíněného získá výherce letecké On Business body v ekvivalentu čtyř zpátečních letů z Londýna do New Yorku. Výhra zahrnuje miimo jiné i článek v časopise Business Life či obchodní schůzku s Brentem Hobermanem, zakladatelem webu lastminute.com a sítě Founders Forum.

Platformě Founders Forum se už dříve podařilo představit zajímavé projekty před tím, než je zaregistrovala většina veřejnosti – například díky prezentacím zakladatelů společností DeepMind (než ji koupil Google), Shazam (když měla 200 tisíc uživatelů), Supercell (než ji koupila Softbank).

Total
0
Shares
Další články