Martin Kasa bude hostem letošního posledního streamovaného eClubu

Čtvrtý ročník eClubu navázal na úspěch streamování zajímavých přednášek i do dalších vysokých škol v Česku. Hostem poslední letošní živě přenášené besedy bude Martin Kasa, úspěšný podnikatel, investor a mentor v oblasti elektronického obchodování. Interaktivní seminář se uskuteční v pondělí 26. listopadu od 18 hodin v pražském HUBu.

Snahou eClubu je přiblížit studentům skutečnost, že jen dobrý nápad na počítačovou aplikaci k úspěšnému podnikatelskému projektu nestačí. “Skutečný podnik není jen programování. Jde o prodej, marketing, účetnictví, personalistiku a všechno musí fungovat dohromady, aby byl podnik životaschopný,” říká Honza Šedivý. Právě z tohoto důvodu pořádá eClub setkání se specialisty v různých oborech. V rámci projektu Praktická akademie IT znalostí jsou pak vybrané přednášky živě přenášeny do dalších vysokých škol.

Hostem poslední letošní besedy bude Martin Kasa, který začínal svou kariéru jako programátor, skladník, kurýr, prodavač, obchodník a ředitel. Přes deset let se věnoval obchodu kasa.cz. Dnes vlastní či spoluvlastní mnoho úspěšných internetových společností jako jsou Six Dots, Fresh Garden, Srovname.cz, Ticketon i další ne ryze internetové společnosti.

V současné době pracuje Martin Kasa na projektech jako podnikatel, investor a poradce. Nadále se snaží předávat své poznatky a zkušenosti mladým podnikatelům. Jeho cílem je podpora podnikání mladých, ambiciózních a talentovaných lidí, kteří se nebojí jít za svým cílem. Besedu mohou zájemci sledovat i na následujících místech:

  • Podnikatelský inkubátor VŠB-TU, Ostrava
  • Vysoká škola podnikání, Ostrava
  • Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci
  • Moravská vysoká škola, Olomouc
  • Technologické centrum Hradec Králové
  • Technologické inovační centrum Zlín
  • Fakulta informatiky Masarykova Univerzita, Brno
  • Jihomoravské inovační centrum, Brno

eClub ČVUT, který vznikl na katedře kybernetiky FEL, umožňuje studentům se zájmem o podnikání nejen setkávat se s předními odborníky oblasti IT byznysu, ale také získat stipendium na rozvoj svých projektů. Stipendium pro nejlepší projekty, které v rámci eClubu vzniknou, poskytuje Nadace ČVUT Media Lab.

Více informací o programu eClubu naleznete na stránce www.eclub.cvutmedialab.cz.

 

Total
0
Shares
Další články