Lukáš Stibor po 10 letech končí jako CEO v Cleeviu, pozornost zaměří na Gamee a Angee

„Dnes oznamuji svoji rezignaci na CEO [ve společnosti] Cleevio. Zatímco mnoho blízkých lidí to pravděpodobně očekávalo, pro některé z vás to může být překvapením,“ uvedl v postu na LinkedInu Lukáš Stibor. Nahradí ho David Bezděka.

Ten společně s Miroslavem Chmelkou založil Cleevio před více než 10 lety, po několika dalších letech se k nim přidal ještě Jan Částek. „Společně jsme vybudovali mnoho projektů a aplikací pro velké i malé klienty, od globálních konglomerátů po startupy. Jsem neskutečně hrdý na náš tým a na vše, čeho jsme za ten čas dosáhli,“ doplnil Stibor.

Jak k tomu dodal, v posledních 24 měsících se drasticky posunula pozornost týmu na další projekty. Mezi ně se řadí třeba aplikace na sledování osobních výdajů Spendee s více než 1,5 milionu uživateli, do které Cleevio investovalo.

Lukáš Stibor
Lukáš Stibor

A taky jejich vlastí projekty, jako autonomní domácí bezpečnostní systém Angee, který ještě v roce 2015 na Kickstarteru nasbíral více než půl milionu dolarů, nebo Gamee s nedávno uzavřeným kolem investic v hodnotě dvou milionů eur od Initial Capital, Credo Ventures a dalších investorů.

Lukáše Stibora na pozici CEO Cleevia nahradí David Bezděka, který byl za chod společnosti zodpovědný posledních 24 měsíců a podle Stibora „udělal neskutečnou práci!“ Další dva partneři Chmelka a Částek se věnovali a nadále budou věnovat rozvoji Gamee.

Stibor se ve svém čase zaměřil na Angee a z menší části taky Gamee. „V Angee jsem COO a pravá ruka jeho CEO Tomáše Turka. Moje hlavní zodpovědnost je marketing a produkt,“ vysvětluje. „V Gamee pomáhám Boženě Řežábové, CEO, s chodem firmy a HR, game developmentem a Gamee platformou.“

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Geeks On a Plane už v pondělí v Praze v DOXu

V pondělí budete mít unikátní možnost setkat se s geeky a investory ze Sillicon Valley, kteří se svým turné objíždějí Evropu a radí začínajícím i rozjetým startupům a enterpreneurům. Především ale máte možnost setkat se se zahraničními internetovými osobnostmi tváří v tvář.
Přečtěte si více

AppParade ovládl překvapivý startup Taxi Club. Zaslouženě

Chytrá ozdoba na vánoční stromeček z telefonu, aplikace na zhodnocení vaší krásy, nejrůznější užiteční pomocníci. Tak vypadali zástupci v pořadí deváté AppParade, která představila více než dvacet služeb. Přestože mnozí dokázali zapůsobit, ať už humorem či funkcionalitou, vítěz ceny diváků Taxi Club zanechal dojem o poznání trvalejší. A globálnější.