LidskáSíla.cz rozšiřuje byznys, nabídne úklid firem i opravy klimatizace

LidskáSíla.cz, jeden z našich startupů roku 2015, rozšiřuje svoje podnikání o úklid firem. Kromě toho nabídne i přidané služby, jako je například catering či drobné opravy a revize. Rozšíření segmentu podle startupu vzniklo na základě rostoucí poptávky od malých a středně velkých firem.

„Jednou z největších výhod je, že klienty nenutíme k dlouhodobé smlouvě. Naopak mají možnost flexibilních objednávek dle svých potřeb. K tomu nabízíme nově i drobné opravy a revize například klimatizací. Což patří mezi nejčastější potřeby menších kanceláří,“ popisuje spoluzakladatel startupu Robert Vojáček, který původně působil v Liftagu.

Úklid ve firmách budou provádět pouze dámy se speciálním školením a pro Lidskou Sílu pracují dlouhodobě, přičemž hodnocení jejich úklidů je nad 4,5 z maximálních pěti hvězdiček. Služba startuje v těchto dnech, prozatím přijímá objednávky pouze v Praze. Úklid domácností firma jinak nabízí i v Brně a Plzni.

Zakladatelé LidskéSíly: Robert Vojáček s Michaelou Somolovou a Šimon Podlipský.
Zakladatelé LidskéSíly: Robert Vojáček s Michaelou Somolovou a Šimon Podlipský.

„Chtěli bychom v tomto segmentu růst o 500 až 1000 odpracovaných hodin měsíčně, abychom se do jednoho roku fungování služby dostali až na deset tisíc odpracovaných hodin ve firmách,“ popisuje plány Vojáček.

Ten startup založil před necelými dvěma lety společně s Michaelou Somolovou. Podle vyjádření Lidské Síly firma od té doby nepřetržitě roste a pracuje pro ni téměř pět stovek proškolených dam na úklid.

Poslední investici ve výši 24 milionů korun získala v loňském září od Ondřeje Tomka, což ji ocenilo na celkových 100 milionů. Cílem Lidské Síly je v České republice zprostředkovat práci pro dva tisíce dam na úklid, a kromě expanze do dalších krajských měst taky do zahraničí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Imagine Cup 2013 klepe na dveře. Nepropásněte svou šanci

Zájemci z řad studentů středních a vysokých škol se mohou stále registrovat k účasti v globální soutěži studentských projektů Imagine Cup 2013. Zadání je snadné, stačí dobrý nápad, projekt, který díky využití informačních technologií pomůže řešit problémy dnešního světa. Termín uzávěrky přihlášek do soutěže je 15. března, české národní finále pak proběhne 2. dubna v pražském sídle Microsoftu.
Přečtěte si více

Startupy rychle nabírají na síle

Více než čtyři tisíce nových lidí najdou každý měsíc práci v některém z mnoha nadějných a stále lépe financovaných startupů. Ty prudce rostou bez ohledu na globální hospodářské problémy a tak na sebe strhávají stále více pozornosti nejen jednotlivě, ale i jako celek.