Lean Startup Machine se řítí do Prahy. Výjimečný workshop už za dva týdny

Lean je stále populárnější metoda efektivního zakládání firem a vytváření produktů s vysokým potenciálem, díky které ušetříte spoustu času, peněz a zvýšíte si pravděpodobnost úspěchu. Průkopníkem téhle metody není nikdo jiný než Eric Reis a právě jeho intenzivní třídenní workshop Lean Startup Machine už 1. března dorazí do Prahy.

“Přihlášení na workshop od Lean Startup Machine se zdálo jako docela dobrý nápad. To, co následovalo, ale byl doslova mindblow. Při dodržení všech principů vám pomůže přijít během několika hodin až dnů na to, čemu se má smysl věnovat a čemu ne. Jinými slovy: změní vám život,” popsali u nás nedávno David Šiška a Jan Kolář svůj zážitek. A díky jejich úsilí a úsilí řady dalších se nyní podařilo orgaizátory přesvědčit, že stejná akce má smysl i v Praze.

Pro koho je workshop určený? Pro jakýkoliv tým, který nemá jasno ve své cílové skupině a problému, který u této cílové skupiny řeší a hledá jej. Pro kohokoliv, kdo má v plánu založit firmu. Pro inovátory nebo zaměstnance startupů, kteří se chtějí metodu Lean Startup naučit od píky. Ale i pro zkušené profesionály z velkých firem, kteří se chtějí vymanit ze zavedených procesů a otevřít se inovacím. Za 3 dny se většina účastníků dozví víc, než by jinak zjišťovali 6 měsíců.

V posledních letech se přístup Lean Startup a s ním spojené hnutí staly nedílnou součástí uvažování v Silicon Valley – jako předmět se vyučuje na Harvardu i dalších prestižních univerzitách, byl úspěšně využit americkou vládou stejně jako obřími firmami typu GE. Přitahuje i ta největší jména startupové a technologické scény jako je Dave McClure, Steve Blank nebo Robert Scoble a rok od roku na sebe jeho metodologie strhává více pozornosti.

Na pražskou událost se stále můžete registrovat (s kódem “lsmfriend” nyní získáte slevu 25 procent) a vězte, že se tahle příležitost jen tak opakovat nebude. Abyste ale mohli patřičně nasát atmosféru a ještě se nechat trochu nalákat, už 20. února od 18 hodin proběhne ve smíchovském Node5 zdarma přístupná zahřivací akce, a to za účasti Rafaela Balbiho i zakladatele LSM Trevora Owense. Webinář s účastníky z několika zemí a lákavým názvem How to Know if Your Startup Is Cheating on You and What to Do bude po registraci možné sledovat také online.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ženy ve startupech – díl druhý

Svět startupů, IT a technologií obecně zůstává stále mužskou doménou. A za nás je to velká škoda, protože nejrychleji rostoucí trh si zaslouží ty nejšikovnější lidi a kolem poloviny šikovných lidí tvoří právě ženy. V druhém díle našeho seriálu o holkách, ženách a dámách české startupové scény jsme zpovídali tři CEOs tří začínajících českých projektů.
Přečtěte si více

Kurzy Learn2Code startují v Česku, zamíří i do škol

Každý se může naučit vytvářet webové a mobilní aplikace a každý by to měl také zvážit. To je myšlenka slovenského projektu Learn2Code. Během několika let totiž bude Evropě chybět téměř milion IT specialistů a je potřeba s tím něco udělat. Kurzy budou nyní dostupné také Čechům, jednou z lektorských tváří projektu se stal i Lukáš Hurych.