Langevo naučilo za 100 dní své uživatele 150 tisíc slovíček

Komenský by měl radost. Tuzemský startup Langevo se rozhodl učit hrou a od září se do zábavného studia zapojily necelé dva tisíce hráčů.

Od února má do fantasy budovatelské vzdělávací hry přibýt k angličtině ještě francouzština, němčina a portugalština. Cíl je jasný – expanze do anglicky mluvících zemí.

“Rozvíjení slovní zásoby je nejdůležitějším aspektem výuky cizích jazyků. Samotné memorování slovíček je často neoblíbené a opomíjené. Snažíme se studenty jazyků nenásilně přimět k opakovaným návštěvám a zábavnému učení”, říká Tomáš Holub, zakladatel projektu.

Snímek obrazovky 2014-01-16 v 9.36.30

Čísla hovoří zatím pro něj. 150 tisíc naučených slovíček a 60 tisíc provedených testů už stojí za to, minimálně vytvořit ne úplně tradiční infografiku.

infografika_final

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Mugeaters

S vývojáři mobilních aplikací se už i v Česku roztrhl pytel, byť se často soustředí především na zakázkové aplikace pro české klienty. Tým Mugeaters se vydal odvážnější cestou vlastních aplikací, s nimiž chce prorazit do světa - a už jeho první placená hra Woozzle hlásí statisíce stažení.