Langevo naučilo za 100 dní své uživatele 150 tisíc slovíček

Komenský by měl radost. Tuzemský startup Langevo se rozhodl učit hrou a od září se do zábavného studia zapojily necelé dva tisíce hráčů.

Od února má do fantasy budovatelské vzdělávací hry přibýt k angličtině ještě francouzština, němčina a portugalština. Cíl je jasný – expanze do anglicky mluvících zemí.

“Rozvíjení slovní zásoby je nejdůležitějším aspektem výuky cizích jazyků. Samotné memorování slovíček je často neoblíbené a opomíjené. Snažíme se studenty jazyků nenásilně přimět k opakovaným návštěvám a zábavnému učení”, říká Tomáš Holub, zakladatel projektu.

Snímek obrazovky 2014-01-16 v 9.36.30

Čísla hovoří zatím pro něj. 150 tisíc naučených slovíček a 60 tisíc provedených testů už stojí za to, minimálně vytvořit ne úplně tradiční infografiku.

infografika_final

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Na Startup Summit zadarmo? Stačí pitchovat!

Konference Startup Summit 2015 si dala za úkol propojit osobnosti z velkých firem se startupy a navázat oboustranně prospěšnou spolupráci. Tomu má pomoci Startup Summit Pitch, ve kterém se utká 10 nejlepších startupů o zájem publika a panelu předních českých investorů. Pro ostatní startupy je ode dneška do konce měsíce k mání vstup se slevou čtyřicet procent.