Kwaga – sémantický nástroj na organizaci emailů

Techcrunch upozornil na zajímavý startup, který hodlá vyřešit problémy každého, kdo používá mail. Pomocí sémantického search enginu.

kwagaOnline služba Kwaga, která má být podle svých tvůrců zadarmo, bude umět zanalyzovat veškerý text, který uživatelům přijde do inboxu. Ten následně identifikovat a segmentovat podle různých kritérií.

Jestliže například v mailu bude zmínka o schůzce, systém by měl být schopen automaticky založit novou událost do kalendáře. Jestliže bude v emailu jakýkoliv kontakt, systém ho automaticky přidá do databáze kontaktů. Kromě toho má identifikovat emaily podle důležitosti, připomínat důležité maily, na které se musí odpovídat, apod.

Francouzský startup vede Phillipe Laval, spoluzakladatel společnosti Sinequa, která se zabývá vývojem enterprise search softwaru, a která má roční obrat více než 10 milionů dolarů.

via: TechCrunch.com

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

VŠE si chce stáhnout slibné startupy. Slibuje programy, mentory i Silicon Valley

Vysoká škola ekonomická v Praze se vrhá do startupového byznysu. Představila xPort VŠE Business Accelerator: program, který slibuje vychovat budoucí milionáře. A otevírá ho i pro zájemce mimo školu, tedy když do svého týmu alespoň někoho z VŠE zahrnou. Od programu čeká hodně – škola do něj taky investovala kolem sedmi milionů korun a naživo se inspirovala v Silicon Valley i Berkeley. Prohlédněte si, jakou startupovou líheň na Jarově připravila.