Kwaga – sémantický nástroj na organizaci emailů

Techcrunch upozornil na zajímavý startup, který hodlá vyřešit problémy každého, kdo používá mail. Pomocí sémantického search enginu.

kwagaOnline služba Kwaga, která má být podle svých tvůrců zadarmo, bude umět zanalyzovat veškerý text, který uživatelům přijde do inboxu. Ten následně identifikovat a segmentovat podle různých kritérií.

Jestliže například v mailu bude zmínka o schůzce, systém by měl být schopen automaticky založit novou událost do kalendáře. Jestliže bude v emailu jakýkoliv kontakt, systém ho automaticky přidá do databáze kontaktů. Kromě toho má identifikovat emaily podle důležitosti, připomínat důležité maily, na které se musí odpovídat, apod.

Francouzský startup vede Phillipe Laval, spoluzakladatel společnosti Sinequa, která se zabývá vývojem enterprise search softwaru, a která má roční obrat více než 10 milionů dolarů.

via: TechCrunch.com

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Tvůrce Ultimy bude dělat sociální hry

Richard Garriott, muž který stál u zrodu legendární série her Ultima, včetně nejznámějšího kousku Ultima Online, bude dělat sociální hry. Jako jeden ze spoluzakladatelů stojí za novým projektem Portalarium, který vznikne na Facebooku a nemá v plánu nic menšího, než sprovodit ze světa trapnou flashovou kvalitu nynějších her.
Přečtěte si více

Spoluzakladatel Facebooku hodlá zachránit svět

Chris Hughes, spoluzakladatel Facebooku a autor internetové volební kampaně, která dostala Baracka Obamu do Oválné pracovny Bílého domu, se rozhodl pomoci s řešením globálních problémů lidstva. Projekt je jmenuje Jumo, pro veřejnost bude spuštěn na podzim. A jak u Hughese jinak, půjde o sociální síť, byť velice specificky zaměřenou.