Květnový Startup Grind s Boženou Řežáb: Jak získat pro svůj startup dva miliony eur?

Jak získat pro svůj startup dva miliony eur? I na to se můžete zeptat zakladatelky herní sociální sítě Gamee Boženy Řežáb, která bude hostem pražského Startup Grind již 11. května. Tentokrát proběhne setkání v coworkingu Pracovna.

Gamee je v současnosti jedním z nejrychleji rostoucích startupů v Česku. Na startu v roce 2015 zainvestovala firmu Božena Řežáb společně s manželem, technické řešení dodává Cleevio. Od té doby vyšlo na platformě celkem 60 her, které v současnosti pravidelně hraje kolem 4 milionů hráčů měsíčně.

Díky tomu Gamee získalo v březnu 2017 investici v celkové výši 2,2 milionů dolarů od Credo Ventures a Index Ventures na další růst společnosti.

Květnový Startup Grind Prague s Boženou Řežáb se uskuteční 11. května 2017 od 18:30 v coworkingovém prostoru Pracovna.

bozena_rezab_2017V rozhovoru s Boženou Řežáb se dozvíte, co jí vedlo k založení Gamee, co se skrývá za silným růstem firmy, jak probíhalo zajištění posledního kola financovaní a co byly největší chyby a ponaučení od založení startupu. Jako vždy bude prostor i pro vaše otázky.

Určitě se dostane také na téma postavení žen v startupech. Květnová akce je součástí Female Founders Month iniciativy, v rámci které Startup Grind po celém světě přivítá úspěšné podnikatelky.

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů. Posledního eventu v Node5 s Jakubem Nešetřilem (CEO, Apiary) a Ondřejem Bartošem (Partner, Credo Ventures) se účastnilo přes sto startupových nadšenců.

Diskuse potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking. Na jednoho z účastníků čeká vstupenka na Startup Summit, který se koná na podzim 2017 v Praze.

Registrovat se můžete tady. Součástí vstupenky je welcome drink a malé občerstvení.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Václav Štrupl s Mitonem spouští službu Bonami, český Fab.com

Čeští internetoví podnikatelé si na nějaké divoké startupování příliš nepotrpí, svého řemesla se ale zjevně vzdávat nechtějí. Po Martinu Kasovi, který nedávno spustil svůj Ticketon, se nyní do hry vrací i jeden ze zakladatelů H1.cz Václav Štrupl. S Mitonem v zádech míří na rychle rostoucí trh s designem po vzoru úspěšných světových služeb.