Květnový Startup Grind s Boženou Řežáb: Jak získat pro svůj startup dva miliony eur?

Jak získat pro svůj startup dva miliony eur? I na to se můžete zeptat zakladatelky herní sociální sítě Gamee Boženy Řežáb, která bude hostem pražského Startup Grind již 11. května. Tentokrát proběhne setkání v coworkingu Pracovna.

Gamee je v současnosti jedním z nejrychleji rostoucích startupů v Česku. Na startu v roce 2015 zainvestovala firmu Božena Řežáb společně s manželem, technické řešení dodává Cleevio. Od té doby vyšlo na platformě celkem 60 her, které v současnosti pravidelně hraje kolem 4 milionů hráčů měsíčně.

Díky tomu Gamee získalo v březnu 2017 investici v celkové výši 2,2 milionů dolarů od Credo Ventures a Index Ventures na další růst společnosti.

Květnový Startup Grind Prague s Boženou Řežáb se uskuteční 11. května 2017 od 18:30 v coworkingovém prostoru Pracovna.

bozena_rezab_2017V rozhovoru s Boženou Řežáb se dozvíte, co jí vedlo k založení Gamee, co se skrývá za silným růstem firmy, jak probíhalo zajištění posledního kola financovaní a co byly největší chyby a ponaučení od založení startupu. Jako vždy bude prostor i pro vaše otázky.

Určitě se dostane také na téma postavení žen v startupech. Květnová akce je součástí Female Founders Month iniciativy, v rámci které Startup Grind po celém světě přivítá úspěšné podnikatelky.

Startup Grind je světový koncept pocházející ze Silicon Valley založený na rozhovorech s úspěšnými lidmi z podnikatelské sféry. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů. Posledního eventu v Node5 s Jakubem Nešetřilem (CEO, Apiary) a Ondřejem Bartošem (Partner, Credo Ventures) se účastnilo přes sto startupových nadšenců.

Diskuse potrvá přibližně hodinu a po jejím konci bude prostor pro networking. Na jednoho z účastníků čeká vstupenka na Startup Summit, který se koná na podzim 2017 v Praze.

Registrovat se můžete tady. Součástí vstupenky je welcome drink a malé občerstvení.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Poslední letošní Startupcamp už tuto neděli, patřit bude ženám

Poslední prosincová neděle připadá na 30. prosinec, čtvrtý pražský Startupcamp tedy bude předsilvestrovský. A to si žádá trochu jiný přístup. Namísto obvyklého programu se těšte na pozitivní pětiminutovky v podání zajímavých žen, které mají se startupy co dočinění. Účast již potvrdilo několik z nich a věříme, že další ještě přibudou...
Přečtěte si více

Jižní Korea navzdory výhružkám láká startupy včetně těch českých

V souvislosti s Korejským poloostrovem se nyní nejčastěji mluví o armádních manévrech, válečné hrozbě nebo dokonce jaderných zbraních. Otrlí Jihokorejci nicméně dál v klidu plánují svou největší startupovou událost beLaunch, kam zvou i české či slovenské projekty. A dosavadní české zkušenosti potvrzují, že na tomto trhu je rozhodně o co stát.